Nasze rekomendacje

Our recommendations

Grafton

Pokaż wszystkie serie marki

Grafton to kompozycja niezwykle męska, korzenna i ziemista. Jest zapachem bardzo klasycznym, bez elementów zaskakujących i egzotycznych. Nazwa zapachu została zaczerpnięta od nazwy bojowych okrętów wchodzącego w skład Królewskiej Marynarki Wojennej – HMS Grafton. Wpływ na to miał dowódca jednego z tych statków, który był wiernym klientem Truefitt and Hill w latach 80. XX wieku i zasugerował nazwanie ulubionego zapachu Truefitt and Hill nazwą okrętów. Tym samym nazwa kompozycji to nie tylko hołd dla brytyjskiej floty, ale i miłośników marki.

Grafton to zapach fougere, którego trend wyznaczono w 1822 roku. Fougere szybko zyskał miłośników i wszedł do kanonu zapachów klasycznych, które znacząco wpłynęły na historię i kształt przemysłu perfumeryjnego.

Fougere to wysublimowany blend kumaryny, cytrusów, lawendy, geranium, róż oraz cynamonu, tonki, mchu dębu. Grafton ma wyczuwalne nuty korzenne i ziołowe. Nutę serca tworzą wytrawne nuty korzenno-kwiatowe oparte na bazowych nutach żywicy leśnej, bursztynu i skóry.

To zapach dość wyrazisty, bardzo konkretny, ale i wyrafinowany. Idealny dla mężczyzn, którzy lubią się wyróżniać z tłumu i intrygować.

Pokazuje 0 - 7 z 7 elementów

facetaria.pl

Prowadzimy internetową sprzedaż męskich kosmetyków, męskiej bielizny oraz akcesoriów i przyborów codziennego użytku. Nasza oferta obejmuje wyłącznie oryginalne produkty wysokiej jakości potwierdzonej gwarancją producenta, których jesteśmy bezpośrednim importerem oraz nabywane bezpośrednio od producentów lub ich autoryzowanych dystrybutorów. Zapewniamy profesjonalną obsługę i wygodną nawigację naszego e-sklepu zaprojektowaną na podstawie męskich oczekiwań w zakresie zakupu rzeczy osobistego użytku