Musgo Real - portugalskie kosmetyki dla mężczyzn

Claus Porto Ach Brito to luksusowa marka rodem ze słonecznej Portugalii z długoletnimi tradycjami ręcznego wytwarzania mydeł toaletowych o niepowtarzalnych zapachach i pięknych opakowaniach oraz kosmetyków toaletowych w tym luksusowych kosmetyków dla mężczyzn Musgo Real.

Czytaj więcej poniżej

Historia Musquo Real

Powstanie Claus Porto sięga roku 1887, kiedy to dwóch przedsiębiorczych Niemców Ferdinand Claus i GeorgesPH. Schweder osiedliło się w pięknej Portugalii i założyło pierwszą w kraju fabrykę mydeł i perfum Claus & Schweder. Najwyższej jakości produkty szybko zyskały powszechne uznanie, choć ze względu na cenę pierwotnie osiągalne były jedynie dla najzamożniejszych. W uznaniu zasług fabrykę wówczas osobiście odwiedził nawet sam Król Portugalii D. Manuel II. Najwyższa jakość składników, wyjątkowe opakowania i niepowtarzalne linie zapachowe są synonimem Claus Porto Ach Brito po dziś dzień. Punktem zwrotnym, decydującym o dzisiejszej silnej pozycji marki na rynkach światowych, było połączenie w 1994 r. z amerykańską firmą Lafco NY. Właściciel Lafco NY Jonathan Bresler tak bardzo upodobał sobie wyjątkową jakość produktów Claus Porto Ach Brito, że to dzięki niemu luksusowe produkty rodem z Portugalii zostały wprowadzone na rynki Stanów Zjednoczonych, Kanady i Anglii.

Kosmetyki Musquo Real dla dżentelmenów na całym świecie

Portugalskie kosmetyki luksusowe szybko zyskały międzynarodowe uznanie, jakim cieszą się do dzisiaj na rynkach kosmetyków z tzw. wyższej półki. Dżentelmeni krajów anglosaskich, mimo szerokiej oferty rodzimych marek męskich kosmetyków, szybko upodobali sobie wysoką jakość i bardzo oryginalny zapach męskiej linii kosmetyków do golenia i męskiej pielęgnacji pod odrębną marką o silnie brzmiącej męskiej nazwie Musgo Real.

Linia Musgo Real, od lat stanowiąca filar oferty Claus Porto, jest niezwykle ceniona przez dżentelmenów na całym świecie. Starannie opracowane, ręcznie wytwarzane formuły kosmetyków do pielęgnacji męskiej wyróżniają się spośród kremów do golenia. Dostarczają nie tylko doskonałych efektów, ale także niepowtarzalnej sensorycznej przyjemności. Musgo Real dostarcza zróżnicowaną gamę produktów, odpowiadającą na różne potrzeby mężczyzn, a jednocześnie pozwalającą im poczuć wyjątkowy, luksusowy charakter każdego dnia.

Rodzaje zapachów Musquo Real

Klasyczna linia zapachowa Musgo Real Classic to oryginalna fuzja pachnącej wetywerii (do dziś uchodzącej za afrodyzjak) i paczuli, zapach zieleni, drewna, mchu dębowego, aloesu z muśnięciem soli morskiej oraz subtelnego dymu daleko w tle. Musgo Real to również oryginalne linie zapachowe najchętniej wybierane przez mężczyzn na całym świecie takie jak  lawenda, mech dębu, owoce cytrusowe, ambra o bardzo kuszących nazwach: Musgo Real Lavender(Lawenda), Musgo Real Lime Basil (Limonka i Bazylia), Musgo Real Spiced Citrus (Cytrusy i Przyprawykorzenne), Musgo Real Oak Moss (Mech Dębu) i Musgo RealOrange Amber (Pomarańcza i Ambra).

MUSGO REAL CLASSIC SCENT krem do golenia 100ml

100 ml. Wytrawny męski. Bez parabenów. Portugalski.

0 1 2 3 4 (1)
Cena: 92,95 zł
  • Bestseller
MUSGO REAL CLASSIC SCENT mydło do ciała 160gr

160g. Wytrawny męski zapach. Bez parabenów. Portugalskie.

0 1 2 3 4 (1)
Cena: 59,95 zł
  • Czekamy na dostawę
  • Bestseller
MUSGO REAL ORANGE AMBER krem do golenia 100ml

 100 ml. Bez konserwantów. Kwiat pomarańczy, lawenda, piżmo. Portugalski.

0 1 2 3 4 (0)
Cena: 92,95 zł
  • Czekamy na dostawę
MUSGO REAL SPICED CITRUS krem do golenia 100ml

Tubka 100 ml. Bez konserwantów. Nuty orientalne i egzotyczne. Portugalski.

0 1 2 3 4 (0)
Cena: 92,95 zł
  • Czekamy na dostawę
  • Bestseller
Tester zapachu MUSGO REAL CLASSIC SCENT

Tester zapachu Classic Scent Musgo Real. Eksplozja południowej świeżości.

0 1 2 3 4 (0)
Cena: 9,95 zł
  • Bestseller
Tester zapachu MUSGO REAL OAK MOSS

Tester wody kolońskiej Oak Moss Musgo Real

0 1 2 3 4 (0)
Cena: 9,95 zł
  • Bestseller
Tester zapachu MUSGO REAL ORANGE AMBER

Tester wody kolońskiej Orange Amber Musgo Real.

0 1 2 3 4 (0)
Cena: 9,95 zł
  • Bestseller
Tester zapachu MUSGO REAL SPICED CITRUS

Tester wody kolońskiej Spiced Citrus Musgo Real. Przepiękny i złożony. Korzenno cytrusowy. Niepowtarzalny.

 

0 1 2 3 4 (0)
Cena: 9,95 zł
  • Bestseller