3P

Krem 3p3P to kultowy włoski produkt o zastosowaniu przed i po goleniu. Swą nazwę zawdzięcza skrótowi od  potrójnego działania: jako krem przygotowujący skórę do golenia, jako krem wytwarzający pianę do golenia oraz jako krem po goleniu.

Krem 3P produkowany jest głównie z przeznaczeniem do profesjonalnych salonów fryzjerskich dla mężczyzn. Wśród włoskich fryzjerów cieszy się niesłabnącą renomą. Swoją popularność zawdzięcza niezwykłej skuteczności  jako kosmetyk ułatwiający golenie oraz pielęgnujący każdy rodzaj skóry.  Stosowany jako krem do golenia zmiękcza zarost i zwiększa ślizg ostrza po skórze, szczególnie dobrze sprawdza się w przypadku długiego zarostu (brody). 3P jako krem po goleniu, nawilża, chłodzi  i chroni skórę przed podrażnieniami. Jest idealny również do skóry wysuszonej, popękanej czy swędzącej.

Krem 3P wyróżnia się zapachem - lekki aromat kamfory i olejek z mięty pieprzowej przyczyniają się do odczuwalnego i przyjemnego na twarzy chłodzenia. Wygodne i bezpieczne opakowanie w postaci plastikowego zakręcanego pojemnika pozwala zabierać krem w każdą podroż.

3P PRE/POST BARBA tradycyjny włoski krem przed i po goleniu 100ml

100 ml. Krem wielofunkcyjny. Przed i po goleniu. Olejek Mięty i Eukaliptusa. Włoski

0 1 2 3 4 (12)
Cena: 21,99 zł
  • Bestseller
3P Sapone da barba Mandorla - mydło do golenia 150 ml

150 ml. Migdałowe. Tradycyjna receptura. Bez parabenów. Włoskie.

0 1 2 3 4 (1)
Cena: 34,99 zł
  • Czekamy na dostawę
  • Bestseller
XXL 3P PRE/POST BARBA tradycyjny włoski krem przed i po goleniu 500ml
0 1 2 3 4 (4)
Cena: 59,99 zł
  • Bestseller