Nasze rekomendacje

  3P

  3P

  Krem 3p3P to kultowy włoski produkt o zastosowaniu przed i po goleniu. Swą nazwę zawdzięcza skrótowi od  potrójnego działania: jako krem przygotowujący skórę do golenia, jako krem wytwarzający pianę do golenia oraz jako krem po goleniu.

  Krem 3P produkowany jest głównie z przeznaczeniem do profesjonalnych salonów fryzjerskich dla mężczyzn. Wśród włoskich fryzjerów cieszy się niesłabnącą renomą. Swoją popularność zawdzięcza niezwykłej skuteczności  jako kosmetyk ułatwiający golenie oraz pielęgnujący każdy rodzaj skóry.  Stosowany jako krem do golenia zmiękcza zarost i zwiększa ślizg ostrza po skórze, szczególnie dobrze sprawdza się w przypadku długiego zarostu (brody). 3P jako krem po goleniu, nawilża, chłodzi  i chroni skórę przed podrażnieniami. Jest idealny również do skóry wysuszonej, popękanej czy swędzącej.

  Krem 3P wyróżnia się zapachem - lekki aromat kamfory i olejek z mięty pieprzowej przyczyniają się do odczuwalnego i przyjemnego na twarzy chłodzenia. Wygodne i bezpieczne opakowanie w postaci plastikowego zakręcanego pojemnika pozwala zabierać krem w każdą podroż.

  Wszystkie produkty marki

  • 3P PRE/POST BARBA tradycyjny włoski krem przed i po goleniu 100ml

   3P PRE/POST BARBA tradycyjny włoski krem przed i po goleniu 100ml

   100 ml. Krem wielofunkcyjny. Przed i po goleniu. Olejek Mięty i Eukaliptusa. Włoski

   Cena :

   21,99

   Oczekiwanie na dostawę
  • 3P Sapone da barba Mandorla - mydło do golenia 150 ml

   3P Sapone da barba Mandorla - mydło do golenia 150 ml

   150 ml. Migdałowe. Tradycyjna receptura. Bez parabenów. Włoskie.

   Cena :

   34,99

   W magazynie
   Add to cart
  • XXL 3P PRE/POST BARBA tradycyjny włoski krem przed i po goleniu 500ml
   Cena :

   59,99

   Oczekiwanie na dostawę

  facetaria.pl

  Prowadzimy internetową sprzedaż męskich kosmetyków, męskiej bielizny oraz akcesoriów i przyborów codziennego użytku. Nasza oferta obejmuje wyłącznie oryginalne produkty wysokiej jakości potwierdzonej gwarancją producenta, których jesteśmy bezpośrednim importerem oraz nabywane bezpośrednio od producentów lub ich autoryzowanych dystrybutorów. Zapewniamy profesjonalną obsługę i wygodną nawigację naszego e-sklepu zaprojektowaną na podstawie męskich oczekiwań w zakresie zakupu rzeczy osobistego użytku