Jak dobrać stojak do pędzla i maszynki do golenia

Staojak na pędzelOtrzymujemy od Was wiele zapytań dotyczących kompletowania zestawów do golenia, w tym dopasowywania stojaków do maszynek i pędzli do golenia. Oto najczęściej zadawane pytania oraz nasze odpowiedzi, którymi staramy się rozwiać wszystkie wątpliwości i ułatwić poruszanie się po naszym wirtualnym sklepie.

Czy istnieją uniwersalne stojaki na akcesoria do golenia?

Niestety nie. Stojaki różnią się między sobą formą, kształtem, sposobem mocowania akcesoriów i wymiarami. Dostępne u nas w sklepie stojaki nie są więc uniwersalne dla wszystkich dostępnych w ofercie maszynek i pędzli.

Czy każdy stojak danego producenta będzie pasował do pędzla lub maszynki tego producenta?

Niestety nie. Mnogość modeli w ofercie producentów sprawia, że nie są w stanie opracować stojaka, który pasował by do wszystkich modeli produktów. Natomiast na pewno będą pasowały stojaki do produktów w obrębie danej linii produktowej. Np. pędzel i maszynka Muhle Sophist będzie na pewno pasować do stojaka dedykowanego serii Muhle Sophist.

Czym się kierować w wyborze stojaka?

Przede wszystkim najważniejsza jest wielkość i kształt maszynki i pędzla a nie ich kolor czy materiał wykonania. W pierwszej kolejności zwracamy więc uwagę, czy akcesoria gabarytowo i rodzajowo pasują do danego modelu stojaka a dopiero wśród zawężonej grupy pasujących stojaków wybieramy ten, który będzie się dobrze komponował z zestawem również wizualnie.

Co powinniśmy wybrać w pierwszej kolejności – stojak czy akcesoria do golenia?

Zwykle powinno się zacząć od wyboru akcesoriów do golenia, a dopiero następnie szukać do nich stojaka. To przecież maszynka i pędzel są ważniejsze dla sprawnego golenia niż sam stojak.

Skąd mogę wiedzieć, czy dany stojak pasuje do wybranej maszynki czy pędzla?

Tu znowu wyszliśmy naprzeciw naszym Klientom i zastosowaliśmy system rekomendacji, zawarty w każdym opisie maszynki i pędzla do golenia. Wystarczy odnaleźć wybrany model maszynki czy pędzla w ofercie Facetaria.pl i sprawdzić jego opis. Znajdziecie tam pełną listę rekomendowanych stojaków sprzedawanych w sklepie, które pasują do wybranego produktu.

Czy akcesoria do golenia muszą być tej samej marki co stojak, by wszystko do siebie pasowało?

Z reguły to nie jest żaden wyznacznik. W większości przypadków stojaki nie posiadają logo producenta. Choć rzeczywiście stojaki danej marki dobrze komponują się z akcesoriami tego samego producenta, zwykle można też stworzyć atrakcyjnie wyglądające zestawy z produktów różnych producentów. Tu znowu odsyłamy do naszych rekomendacji stojaków, które zawarliśmy w opisach maszynek i pędzli do golenia.

Co oznacza brak konkretnego stojaka wśród rekomendacji zawartych w opisie pędzla lub maszynki?

W naszych rekomendacjach zawartych w opisach produktów do golenia staramy się uwzględniać wszystkie możliwe kombinacje produktów. Oznacza to, że pod danym pędzlem czy maszynką wypisaliśmy stojaki, które do nich pasują. Brak upatrzonego przez nas modelu na liście oznacza więc, że po prostu nie pasuje on do danego akcesorium.

Przejdź do kategorii Stojaki

facetaria.pl

Prowadzimy internetową sprzedaż męskich kosmetyków, męskiej bielizny oraz akcesoriów i przyborów codziennego użytku. Nasza oferta obejmuje wyłącznie oryginalne produkty wysokiej jakości potwierdzonej gwarancją producenta, których jesteśmy bezpośrednim importerem oraz nabywane bezpośrednio od producentów lub ich autoryzowanych dystrybutorów. Zapewniamy profesjonalną obsługę i wygodną nawigację naszego e-sklepu zaprojektowaną na podstawie męskich oczekiwań w zakresie zakupu rzeczy osobistego użytku