Lista kategorii

Stylowy zarost

Stylowy zarost

Modne zarosty rządzą na ulicach. Czym jest stylowy zarost i jak powinien wyglądać? Dowiedz się, jakie trendy są obecnie na czasie i jak zrobić stylowy zarost na swojej własnej twarzy.

Modne zarosty

Ilość brodaczy i wąsaczy na ulicach jest ogromna. Mężczyźni z satysfakcją wrócili do przeszłości i odświeżyli brodaty trend. To, co jeszcze kilka lat temu wydawało się nam czymś totalnie niemodnym i oznaką nieelegancji, dziś zdobywa uznanie w oczach i mężczyzn, i kobiet. Panowie odkryli, że ładny i wypielęgnowany zarost dodaje im męskości i stylowości, a przy tym nie jest taki trudny w utrzymaniu dzięki ogólnodostępnym kosmetykom i akcesoriom do zarostu. Na dodatek pojawiające się jak grzyby po deszczu salony barberskie przyciągają mężczyzn najwyższą jakością usług i profesjonalizmem barberów, którzy są w stanie nawet ze zwykłej brody zrobić coś niezwykłego. luksusowa szczotka do brody kent

Modne zarosty to przede wszystkim zarosty zadbane. Jeśli chcemy mieć stylowy zarost, musi on być przede wszystkim regularnie pielęgnowany. Przeciwieństwem modnego zarostu są matowe, nieprzycięte, splątane, przerośnięte brody oraz odbarwione, nachodzące na usta, niepodcięte wąsy. Jeśli więc marzysz o zaroście w dobrym stylu, sięgaj regularnie po najlepsze produkty dla brodaczy i odwiedzaj raz na jakiś czas barbera.

Stylowy zarost grzebień do stylizacjo brody

Jaki jest ten stylowy zarost? Moda się zmienia, ale już jakiś czas temu wypracowano pewne style, które są ponadczasowe. Dziś stylowy zarost to zarówno zarost kilkudniowy, jak i ten hodowany miesiącami. Najważniejszy jest jednak jego kształt i forma, które muszą być dobrane m.in. do twarzy i do preferowanego stylu ubierania się. A stylów jest wiele. Mamy więc formę zarostu na tzw. drwala, czyli dość długą brodę, która zarasta większość twarzy. Stylowy zarost drwala musi być jednak równo przycięty, by broda miała zwartą formę. Stylu doda jej także delikatne nabłyszczenie i zmiękczenie. Jeśli nie drwal, to może delikatna bródka wokół ust? Ten typ świetnie sprawdzi się w przypadku niezbyt obfitego zarostu, bardzo pasuje blondynom. Wymaga jedynie regularnego podcinania i podgalania skóry. Kozia bródka nie jest może tak modna, ale też wpisuje się w pewne oryginalne style. To raczej stylowy zarost dla mężczyzn lubiących wyróżniać się z tłumu, stawiających na oryginalne rozwiązania modowe. Bardzo popularny jest tzw. zarost macho, czyli krótki zarost o wyraźnie zarysowanej linii. Ten stylowy zarost jest jednym z najbardziej pracochłonnych i wymaga bardzo precyzyjnego podgalania i podcinania. No, ale efekt w połączeniu z ładną fryzurą jest naprawdę świetny.

Przeczytaj także:

Maszynka do golenia na łyso

Najlepsza woda kolońska

Gdzie kupić odżywkę do brody

facetaria.pl

Prowadzimy internetową sprzedaż męskich kosmetyków, męskiej bielizny oraz akcesoriów i przyborów codziennego użytku. Nasza oferta obejmuje wyłącznie oryginalne produkty wysokiej jakości potwierdzonej gwarancją producenta, których jesteśmy bezpośrednim importerem oraz nabywane bezpośrednio od producentów lub ich autoryzowanych dystrybutorów. Zapewniamy profesjonalną obsługę i wygodną nawigację naszego e-sklepu zaprojektowaną na podstawie męskich oczekiwań w zakresie zakupu rzeczy osobistego użytku