Lista kategorii

Maszynka do golenia na żyletki ranking

Maszynka do golenia na żyletki ranking

Jaka jest najlepsza maszynka do golenia na żyletki? To kwestia bardzo indywidualna. Rodzajów maszynek na żyletki jest tak dużo, że ciężko je do siebie porównać, choć na pewno mają cechę wspólną. Najlepsza maszynka do golenia na żyletki to maszynka do golenia ze stali nierdzewnej.

Maszynki klasyczne różnią się między sobą nie tylko wyglądem, ale i budową, mają też różne dodatkowe funkcjonalności. Dla jednego mężczyzny ta najlepsza maszynka do golenia na żyletki to będzie agresywna maszynka do golenia na żyletki, a dla drugiego  ta łagodna maszynka do golenia na żyletki. Dla jednych topem jest ta dwuczęściowa, dla innych jednoczęściowa, a dla jeszcze innych najlepsza maszynka do golenia na żyletki składa się z trzech części. Nie można też porównywać maszynek ze względu na rodzaj zarostu. Są maszynki, które lepiej radzą sobie z twardym zarostem i te będą wybierane przez właścicieli takiej brody. maszynka do golenia na żyletki muhle r89

Warto poznać podstawowe różnice między maszynkami żyletkowymi, by wybrać taką, która odpowie na nasze potrzeby. Maszynki do golenia dzielimy między innymi na te agresywne i łagodne. Agresywna maszynka do golenia na żyletki to narzędzie wymagające wprawy w goleniu na mokro, łagodna maszynka do golenia na żyletki zwykle wybierana jest przez początkujących. O agresywności maszynki do golenia świadczy stopień ekspozycji ostrza. Maszynka do golenia na żyletki z regulacją ( Merkur Progress, Merkur Futur i Rockwell Razors) pozwala ustalić, jak bardzo ma być wyeksponowane ostrze i dostosować je do swoich umiejętności i rodzaju zarostu. Jest także wielu zwolenników maszynki z ukośną głowicą. Tzw. maszynka do golenia na żyletki slant jest ceniona m.in. za dokładne cięcie zarostu.

Ważna w wyborze może okazać się wygoda stosowania konkretnego modelu maszynki, dlatego znajdziemy zarówno miłośników maszynki jednoczęściowej, jak i wieloczęściowej. Najlepsza maszynka do golenia na żyletki może mieć również rozmaite zastosowania. Nie każdemu potrzebne jest golenie zarostu na twarzy. Czasem maszynka spełnia funkcję narzędzia podgalającego włosy lub depilującego ciało. Polecana dla pań i dla mężczyzn do depilacji ciała jest maszynka do golenia na żyletki z długą rączką ułatwiającą golenie nóg.

W swoim wyborze panowie kierują się także wyglądem maszynek. Ci co lubią klasykę, zwykle wybierają ponadczasowy model MuhleR89 czy R41. Powodzeniem cieszą się modele Merkur 42c i 41c stylizowane na najstarsze marki Gillette. Serca podbijają również nowe ekologiczne modele np. Muhle Rocca z korą brzozy lub piękna stylistyka retro maszynek Edwin Jagger.

Gdybyśmy mieli stworzyć ranking maszynek do golenia na żyletki, znalazłoby się w nim wiele różnorodnych modeli np. zarówno niemiecka maszynka do golenia na żyletki, jak i angielska maszynka do golenia na żyletki.

Nasi klienci najczęściej wybierają poniższe rodzaje: maszynka do golenia na zyletki ikon

 • maszynka do golenia na żyletki opinie (R89 Muhle), - światowy bestseller od lat
 • maszynka do golenia Rockwell Razors, 6s i 6c
 • maszynka do golenia na żyeltki Muhle Rocca ze stali nierdzewnej
 • maszynka do golenia na żyletki Edwin Jagger - szeroka gama uchwytów
 • maszynki do golenia na żyletki jednoczęściowe Timor Solingen 1322, 1321, 1329
 • maszynki do golenia Timor z uchwytem ze stali nierdzewnej
 • maszynka do golenia na żyletki Merkur Futur,
 • maszynka do golenia na żyletki Merkur Progress,
 • maszynka do golenia na żyletki Merkur 42c,
 • maszynka do golenia na żyletki Merkur 41c replika Gillette,
 • maszynka do golenia na żyletki iKON.

Przeczytaj także: 

Golenie torsu

Najlepsze kosmetyki do brody

Golić z włosem czy pod włos

facetaria.pl

Prowadzimy internetową sprzedaż męskich kosmetyków, męskiej bielizny oraz akcesoriów i przyborów codziennego użytku. Nasza oferta obejmuje wyłącznie oryginalne produkty wysokiej jakości potwierdzonej gwarancją producenta, których jesteśmy bezpośrednim importerem oraz nabywane bezpośrednio od producentów lub ich autoryzowanych dystrybutorów. Zapewniamy profesjonalną obsługę i wygodną nawigację naszego e-sklepu zaprojektowaną na podstawie męskich oczekiwań w zakresie zakupu rzeczy osobistego użytku

Realizacja: interaktywni.pro