Kosmetyki i akcesoria do stóp dla mężczyzn

maszynka do usuwania kalusaKosmetyki i akcesoria do stóp dla mężczyzn

Akcesoria i kosmetyki do stóp to niezbędniki zadbanego mężczyzny. By męskie stopy nie były powodem niekomfortowych sytuacji, warto dbać o nie tak samo, jak o inne części ciała, które wystawiamy na widok publiczny. W naszej ofercie znajdziesz szeroki asortyment produktów do pielęgnacji stóp. Kosmetyki i akcesoria do stóp dla mężczyzn to inwestycja w wizerunek, higienę i zdrowie, dlatego nie należy ich pomijać przy zakupach.

męska tarka do stópNajważniejszym zabiegiem pielęgnacyjnym stóp jest złuszczanie twardego i zrogowaciałego naskórka. Tendencję – większą lub mniejszą – ma do tego każdy człowiek. Regularne usuwanie martwego naskórka sprawia, że stopy wyglądają zdrowo i ładnie. Brak tej czynności pielęgnacyjnej sprawia, że na stopach pojawia się twarda skorupa skóry, która pęka i sprawia ból. Zrogowaciała skóra niszczy skarpetki i obuwie, no i jest bardzo nieestetyczna. By pozbyć się twardego naskórka, należy sięgać regularnie po odpowiednie kosmetyki i akcesoria do stóp dla mężczyzn. Bardzo popularne są wśród nich pumeksy i tarki, którymi można zetrzeć zrogowaciały naskórek. Im bardziej twardy i szorstki pumeks czy tarka, tym jego efektywność większa. Warto kupić tarkę do stóp dwustronną, która zapewnia ścieranie bardziej i mniej intensywne. Trzeba wiedzieć, że akcesoria takie jak tarki czy pumeksy należy regularnie wymieniać, bo bardzo łatwo gromadzą się na nich bakterie. Na szczęście nie jest to drogi przedmiot i każdy mężczyzna może pozwolić sobie na taką wymianę np. raz na miesiąc.

Na bardzo oporne zrogowacenia np. popularnie występującego u mężczyzn kalusa, najlepiej zastosować specjalną maszynkę do usuwania tego typu zmian. Maszynka do usuwania kalusa marki LEA bardzo ułatwia to zadanie. Jest niedroga, łatwa i komfortowa w użyciu. krem relaksujący do stóp

pielęgnacji męskich stóp nie można zapominać o kosmetykach. Kremy do stóp dla mężczyzn zapewniają skórze odpowiednie nawilżenie i odżywienie, a tym samym spowalniają proces rogowacenia. Warto raz na jakiś czas sięgnąć również po peeling do stóp, który intensywniej zadba o kondycję skóry. Regularne stosowanie peelingu na stopy sprawia, że rzadziej potrzebujemy stosować tarkę czy pumeks, bo na bieżąco usuwamy martwy naskórek ze stopy. Na koniec warto zapewnić stopom również świeżość. Jeśli mamy problem z nadmiernym poceniem się nóg, warto sięgnąć po kosmetyki zapobiegające, a w trudnych sytuacjach ratować się dezodorantem do stóp.

Przeczytaj także:

Najlepsze kremy do rąk dla mężczyzn

Żel czy pianka do golenia co lepsze

Akcesoria do brody

 

facetaria.pl

Prowadzimy internetową sprzedaż męskich kosmetyków, męskiej bielizny oraz akcesoriów i przyborów codziennego użytku. Nasza oferta obejmuje wyłącznie oryginalne produkty wysokiej jakości potwierdzonej gwarancją producenta, których jesteśmy bezpośrednim importerem oraz nabywane bezpośrednio od producentów lub ich autoryzowanych dystrybutorów. Zapewniamy profesjonalną obsługę i wygodną nawigację naszego e-sklepu zaprojektowaną na podstawie męskich oczekiwań w zakresie zakupu rzeczy osobistego użytku