Akcesoria i przybory męskiej pielęgnacji

Akcesoria i przybory męskiej pielęgnacji

Kupowanie akcesoriów do męskiej pielęgnacji bywa często kłopotliwe. W Facetaria.pl kupujesz wygodnie i z szybką dostawą pod wskazany adres do domu lub pracy. W jednym miejscu kupisz przybory do golenia, czesania, paznokci, podcinania niepożądanych włosków (np. w nosie, uszach) a także do precyzyjnego podcinania wąsów oraz wiele innych ułatwiających dbałość o wygląd akcesoriów codziennego użytku, w tym praktyczne zestawy podróżne. Polecamy wyłącznie produkty najwyższej jakości uznanych światowych marek o potwierdzonej męskiej przydatności. Sprawdź naszą pełną ofertę i wybierz akcesoria oraz przybory, które ułatwią Ci codzienną męską pielęgnację.

Obcinaczki

Obcinaczki muszą być precyzyjne i ostre, aby spełniały te wymagania muszą być wykonane z wysokiej jakości stali szlachetnej. Męskie obcinaczki ułatwiają dbałość o paznokcie rąk i stóp, pomagają bezboleśnie zapanować nad nieestetycznie wyrastającymi włoskami np. z nosa czy uszu, są nieocenione w przycinaniu wąsów. Wysokiej jakości produkty z Dovo Solingen są zakupem na lata. Solidnie wykonane, tną precyzyjnie i są bardzo ostre, pokonają najtwardszą płytkę paznokcia. Produkty Dovo cieszą się uznaniem i popularnością na całym świecie właśnie dzięki bezkompromisowej polityce jakości. Mimo wzrastającego popytu na swoje produkty Dovo pozostaje przy ilościach możliwych do wykonania we własnej fabryce w Niemczech i nie zleca wykonania większej ilości produktów kosztem jakości np. w Chinach. Dzięki takiemu podejściu produkty tej marki cieszą się ciągłym uznaniem już od ponad 100 lat w ponad 120 krajach.

Przejdź do odpowiedniego działu w sklepie!

Akcesoria do golenia

Akcesoria do golenia są wizytówką mężczyzny. Prawdopodobnie dlatego większość mężczyzn dobiera akcesoria do męskiej pielęgnacji ze szczególną uwagą. Eleganckie akcesoria nadają odpowiedni męski akcent naszej łazience.

Jaką maszynką golisz się zazwyczaj? Sprawdź naszą ofertę najchętniej kupowanych maszynek do golenia na wymienne wkłady, żyletki oraz jednorazówek. Maszynka do golenia to wizytówka świadcząca o dbałości o wygląd i komfort własnej skóry. W ofercie Facetaria.pl znajdziesz wyjątkową kolekcję maszynek do golenia o nowoczesnym i tradycyjnym wzornictwie dla wszystkich rodzajów ostrzy. Maszynki do golenia na mokro zapewniają najgładsze golenie i przy doborze odpowiednich kosmetyków powodują najmniej podrażnień. Pamiętaj o regularnej wymianie ostrzy lub żyletek w Twojej maszynce. W sklepie Facetaria.pl wkłady wymienne i żyletki są do nabycia w ciągłej sprzedaży. Z nami zawsze uzupełnisz zapasy.

Przejdź do odpowiedniego działu w sklepie!

Pędzle do golenia znowu stały się niezwykle popularne a ich sprzedaż rośnie z roku na rok, zwłaszcza w Stanach Zjednoczonych i krajach Europy Zachodniej! Producenci prześcigają się we wzornictwie i doborze włosia. Bo męska moda to przede wszystkim wygoda. Jeśli golisz się na mokro sprawdź naszą ofertę pędzli do golenia. Polecamy najchętniej kupowane pędzle do golenia o nowoczesnym i tradycyjnym wzornictwie. Włosie pędzla nakłada preparat do golenia precyzyjniej niż sama dłoń. Pędzel dociera między maleńkie szczeliny pomiędzy włoskami zarostu co zapewnia jego odpowiednie i dokładne zmiękczenie. Właściwie zmiękczony zarost z łatwością poddaje się ostrzom maszynki. Dokładne zmiękczenie zarostu przed goleniem minimalizuje ryzyko podrażnień, wysypki i skaleczeń. Tak skutecznie nie zadziała żadna pianka ani żel do nakładania ręką. Do tego golenie pędzlem jest po prostu estetyczniejsze! Dzisiejsze pędzle do golenia dodatkowo są efektownym uzupełnieniem wyposażenia męskiej łazienki! W Facetaria.pl polecamy wyłącznie pędzle dla wymagających!

Przejdź do odpowiedniego działu w sklepie!

Przy kompleksowych zakupach przyjrzyj się oferowanym, korzystnym cenowo zestawom akcesoriów do golenia. Zajrzyj do naszej oferty praktycznych i efektownych dodatków do męskiej łazienki. Oferowane przez nas gadżety łazienkowe naprawdę ułatwią i usprawnią codzienne męskie rytuały. Polecamy powiększające lusterka do golenia, eleganckie porcelanowe kubki i metalowe miseczki do golenia oraz stojaki na pędzel i maszynkę. Nadaj swojej łazience męskiego charakteru!

Miseczki i kubki | Stojaki

Męskie czesanie

Pielęgnacja, w tym czesanie, jest znacznie przyjemniejsza z użyciem akcesoriów i przyborów zaprojektowanych pod męskie wymagania. Grzebień i szczotka muszą mieć odpowiednio zaokrąglone końcówki aby nie drapały i nie podrażniały skóry głowy. My polecamy grzebienie ręcznie wykańczane o typowo męskim wzornictwie. Ręczne wykończenie gwarantuje łagodne zaokrąglenie końcówek ząbków grzebienia tak aby nie drapały i nie podrażniały skóry głowy. Z tego typu grzebieni tzw. HANDMADE słynie na całym świecie KENT, producent grzebieni i szczotek od 1777r. posiadający królewską gwarancję jakości swoich wyrobów. KENT to również kolekcja praktycznych i efektownych męskich szczotek do włosów, w tym szczotek z miękkiego włosia tzw. BRISTLE, zapewniających super łagodne czesanie i zdrowy masaż skóry głowy stymulujący wzrost włosów. Dla koneserów i dbających o przeciwdziałanie męskiemu łysieniu KENT oferuje luksusowe szczotki BRISTLE z naturalnego włosia borsuka.

Grzebienie | Szczotki

Podróżne

Polecamy męskie zestawy pielęgnacyjne przydatne podczas wyjazdów wakacyjnych i biznesowych. Zestawy podróżne sprawdzają się szczególnie przy podróżowaniu samolotem, w mniejszych opakowaniach kosmetyki będziemy mogli zabrać do samolotu w bagażu podręcznym. Wie o tym każdy komu linie lotnicze choć raz zdążyły zagubić bagaż i dostarczyć dopiero po kilku dniach. Zestawy podróżne mini sprawdzą się doskonale podczas krótkich wyjazdów. Podręczne akcesoria możesz zawsze mieć pod ręką w teczce, torbie czy plecaku.

Przejdź do odpowiedniego działu w sklepie!