• Bestseller
Olejek do konserwacji sprzętu do golenia
  • Olejek do konserwacji sprzętu do golenia
  • Olejek do konserwacji sprzętu do golenia
  • Olejek do konserwacji sprzętu do golenia

Olejek do konserwacji sprzętu do golenia

Do maszynek, brzytwe i pasów. Nie podrażaniający skóry i przyjazny sla środowiska.

Kod produktu: MPO
Dostępność: W magazynie
Wysyłka: 1-2 dni robocze
Ocena:
4

Ulubione:
Producent:
36,99 zł
Brutto

Do darmowej wysyłki zostało 130,00 zł

Wysyłka już od:

  • 12,99 zł (Paczkomat)
  • 14,99 zł (Kurier Inpost)
  • 15,99 zł (DPD)

Darmowa dostawa do Paczkomatu od 130 zł!

Zobacz koszty dostawy

Zapytaj o produkt

Zapytaj przez e-mail


Telefonicznie
600 388 443
Pon.—Pt., 9:00—15:00

Olej do akcesoriów do golenia (wszechstronne zastosowanie) – maszynki do golenia, brzytwy, pędzle i pasy do wygładzania brzytew, Muhle. Pojemność 50 ml.

Uniwersalny olej do konserwacji akcesoriów do golenia, niemiecki producent MUHLE. Chroni przed korozją stalowe elementy akcesoriów do golenia i impregnuje naturalne materiały, z jakich wykonano uchwyty pędzli do golenia np. zwierzęce rogi czy drewno oraz pasy do brzytew. Wygodny i bezpieczny w użyciu. Pojemność 50ml.

Uniwersalny olej Muhle, do konserwacji elementów maszynek i brzytew oraz impregnacji naturalnych uchwytów pędzli do golenia i pasów do wygładzania brzytew. Chroni elementy stalowe przed korozją, impregnuje drewno i poroże, natłuszcza i uelastycznia skórzane pasy. Olej nie powoduje reakcji alergicznych, jest bezpieczny i wygodny w użyciu. Elementy metalowe spryskujemy olejem bezpośrednio. Materiały naturalne jak skóra czy drewno, impregnujemy nasączoną olejem szmatką.

OPAKOWANIE: Opakowanie z atomizerem, w komplecie z wąską nakładką umożliwiającą dotarcie smaru do trudno dostępnych elementów.

ISTOTNE INFORMACJE DODATKOWE: Luksusowa niemiecka marka akcesoriów i przyborów do golenia Muhle wytwarza ekskluzywne maszynki do golenia, w tym eleganckie uchwyty maszynek na standardowe żyletki oraz kompatybilne z wkładami wymiennymi Gillette Mach3 i Fusion. 

 

Nowy

Opinie (2)


lis 14, 2021
3
(3/5
Piszę ponownie po 6-ciu latach. Miałem trochę czasu by doświadczyć plusów tego oleju. Nie doświadczyłem. Może on jest dobry do pasków do ostrzenia brzytwy, ale dla moich maszynek (zwłaszcza tej z regulacją ustawienia ostrza) nic specjalnego nie wnosi.. Odnoszę wrażenie, że WD-40 lepiej czyści wnętrze maszynki.. To jest moje odczucie i ktoś może mieć inne.

mar 7, 2015
5
(5/5
Skoro pojawił się w sprzedaży specjalny olejek do konserwacji sprzętu - użyłem go przesmarowując trzy moje maszynki na żyletki (w tym jedna z regulowanym ustawianiem ostrza). Dotychczas używałem 6-cio krotnie tańszego WD-40. Czy MUHLE jest lepszy? Nie wiem, ale myślę że się kiedyś przekonam. Dobrze się stało, że na rynku pojawił się produkt o takim przeznaczeniu. Nie trzeba kombinować.
Strona: 1

Dodaj swoją opinię
Captcha