Stirling Green Aftershave woda po goleniu 100ml
Zapach świeży, elegancki, pełen nut zielonych, drzewnych i mchu dębu. Jest to zapach w stylu przepięknego klasyka Ralpha Laurena Polo Green.
Stirling Green to głębokie nuty mchu, paczuli, cedru i piżma oraz igieł sosny, lawendy, bergamotki i bazylii. Przyjemnie odświeża.
Stirling Green Aftershave Splash to woda po goleniu wzbogacona odpowiednią dawką wyciągu oczaru wirgińskiego (Hammamelis Virginiana) o działaniu antyseptycznym, wyciągiem łagodzącego podrażnienia aloesu, płynną gliceryną oraz pochodną mocznika (Urea) dla odpowiedniego nawilżenia i natłuszczenia skóry bez jej przeciążania. Woda przynosi natychmiastowe złagodzenie podrażnień, nie pozostawia tłustego filmu, natomiast pozostaje bardzo przyjemny jej zapach, który cieszy zmysły przez dłuższy czas dzięki wysokiej zawartości olejków esencjonalnych.
Pełny skład w zakładce Specyfikacja.
Opakowanie: szklana butelka 100ml.
Produkt rękodzielniczy Stirling Soap Company, wyprodukowano w Arkansas USA.
Uwaga: woda perfumowana naturalnymi olejkami esencjonalnymi, w zależności od partii produkcyjnej produkt może różnić się nasyceniem koloru od jasnego słomkowego po żółtawy, nie ma to wpływu na wartości użytkowe produktu. Mają na to wpływ różne zabarwienia zapachowych olejków esencjonalnych, pozyskiwanych sezonowo.