- Nowy

100g. Tonizujące mydło do twarzy. Z kasztanowcem i kwasem hialuronowm. Polecane przed goleniem.
Do darmowej wysyłki zostało 130,00 zł
Wysyłka już od:
Darmowa dostawa do Paczkomatu od 130 zł!
Zobacz koszty dostawy
Oczyszczające mydło do mycia twarzy o neutralnym PH nie tylko delikatnie oczyszcza, ale zawiera aktywne składniki takie jak kwas hialuronowy i kasztanowiec, które tonizują i chronią skórę twarzy przed nadmiernym przesuszeniem. Mydło bardzo dobrze sprawdza się przed goleniem jako pre shave odpowiednio zmiękczając skórę i przygotowując zarost do golenia.
Zapach: świeże nuty brzoskwiniowej nektarynki, zielonego jabłka i owoców tropikalnych otoczone świeżą nutą mięty i kropli rosy. Delikatny kwiatowy bukiet jaśminu, róży, fiołka i gardenii łagodnie przesuwa się ku bazie z nutami drzewnymi. Zapach, jednocześnie bogaty i lekki, zdolny rozpieszczać zmysły zarówno podczas mycia twarzy porannego jak i wieczornego.
Opakowanie: firmowy kartonik producenta. Waga mydła 100g.
Sposób użycia: zwilż dłonie i twarz, namydl mydło w dłoniach i kolistymi ruchami wmasuj wytworzoną piankę w skórę twarzy, więcej w zarost i omijaj okolice oczu, następnie spłucz dokładnie wodą.
Wyprodukowano we Włoszech.
Sodium Cocoyl Isethionate, Sodium Rapeseedate, Sodium Sunflower Seedate, Aqua (Water), Aesculus Hippocastanum Bark Extract, Sodium Hyaluronate, Polyglyceryl-4 Laurate, Glycerin, Tetrasodium Glutamate Diacetate.
Opis
Ten produkt nie posiada jeszcze opinii.
100g. Naturalne mydło Unisex antybakteryjne dla cery skłonnej do wyprysków. Z olejkiem Neem i rozmarynowym.
100 g. Naturalny ałun. W plastikowym pudełku. Z Francji.
50 ml. 100% naturalny. Z Francji
Chirurgiczna jakość stali i precyzja bez kompromisów. Made in Japan!