Nasze rekomendacje

  Our recommendations

  American Crew

  American Crew

  American Crew to marka ekskluzywnych kosmetyków stworzonych z przeznaczeniem wyłącznie dla mężczyzn.

  American Crew to marka ekskluzywnych amerykańskich kosmetyków do kompleksowej męskiej pielęgnacji ciała i włosów. Marka została stworzona przez mężczyzn dla mężczyzn, którzy pragną kreować swój indywidualny wizerunek poprzez elegancki i estetyczny, zadbany wygląd, zgodny z najnowszymi trendami w kosmetyce dedykowanej mężczyznom. 


  David Raccuglia, twórca marki, w 1994 roku słusznie przewidział, że rynek kosmetyczny dla mężczyzn będzie z roku na rok coraz większy wraz z rosnącym zainteresowaniem mężczyzn dbałością o swój wygląd. Firma rozpoczynała od specjalnie dobranych kosmetyków dla męskich salonów fryzjerskich w Stanach Zjednoczonych kolejno uzupełniając je również kosmetykami do kompleksowej męskiej pielęgnacji. Kosmetyki zaprojektowane pod męskie potrzeby i wymagania szybko zyskały na popularności i dzisiaj znane sa na całym świecie. Każdego roku American Crew prezentuje własną kolekcję fryzur męskich, pełną nowatorskich propozycji i wymagających precyzyjnych technik strzyżeń. Fryzjerskie kolekcje American Crew tworzone są przez najlepszych stylistów i urzekają  elegancją, klasą i kunsztem.


  Marka zdobyła popularność wśród najlepszych fryzjerów na całym świecie dzięki wysokiej jakości produktom oraz dzięki doskonale opracowanej ofercie szkoleniowej dla salonów fryzjerskich, która jest stale rozwijana zgodnie z najnowszymi trendami mody.

  Zobacz więcej

  Wszystkie produkty marki

  facetaria.pl

  Prowadzimy internetową sprzedaż męskich kosmetyków, męskiej bielizny oraz akcesoriów i przyborów codziennego użytku. Nasza oferta obejmuje wyłącznie oryginalne produkty wysokiej jakości potwierdzonej gwarancją producenta, których jesteśmy bezpośrednim importerem oraz nabywane bezpośrednio od producentów lub ich autoryzowanych dystrybutorów. Zapewniamy profesjonalną obsługę i wygodną nawigację naszego e-sklepu zaprojektowaną na podstawie męskich oczekiwań w zakresie zakupu rzeczy osobistego użytku