Katalog

  Aby skorzystać z filtrów zaznacz kratkę wyboru i/lub ustaw zakres cen a następnie naciśnij przycisk poniżej "ZASTOSUJ FILTRY"

  Cena

  zakres:


  Resetuj

  Nasze rekomendacje

  Our recommendations

  Akcesoria podróżne do golenia

  Tu znajdziesz szeroki wybór akcesoriów podróżnych do golenia, takich jak maszynki na żyletki, etui podróżne na maszynki i pędzle do golenia. Wszystko to od renomowanych producentów Muhle, Merkur Solingen i Omega.

  Czytaj więcej poniżej

  Praktyczne akcesoria podróżne do golenia

  Jeżeli regularnie dbasz o korygowanie pojawiającego się na twarzy zarostu, to wiesz doskonale, jak ważne w tym zadaniu są odpowiedniej jakości kosmetyki i akcesoria. Gdy stajemy przed koniecznością odbycia dłuższej podróży, warto zabrać ze sobą przynajmniej podstawowy przybornik, który pozwoli nam dalej zachować twarz w nienagannym, czyt. niezarośniętym stanie. Sprawdź specjalne akcesoria do golenia przygotowane z myślą o podróżujących mężczyznach. 

  Polecamy ponadto zestawy kosmetyków podróżnych.

  Pokazuje 0 - 29 z 29 elementów

  facetaria.pl

  Prowadzimy internetową sprzedaż męskich kosmetyków, męskiej bielizny oraz akcesoriów i przyborów codziennego użytku. Nasza oferta obejmuje wyłącznie oryginalne produkty wysokiej jakości potwierdzonej gwarancją producenta, których jesteśmy bezpośrednim importerem oraz nabywane bezpośrednio od producentów lub ich autoryzowanych dystrybutorów. Zapewniamy profesjonalną obsługę i wygodną nawigację naszego e-sklepu zaprojektowaną na podstawie męskich oczekiwań w zakresie zakupu rzeczy osobistego użytku