Nasze rekomendacje

  Our recommendations

  OSMA LABS

  OSMA LABS

  Laboratoria OSMA z Craponne pod Lyonem słyną w Europie i na świecie z wysokiej jakości kosmetyków i produktów kosmetycznych na bazie Ałunu.


  Ałun (inaczej Kalinit) to naturalny minerał, siarczan potasowo-glinowy szeroko stosowany w medycynie i kosmetyce. Ałun jest niezwykle skuteczny w hamowaniu krwawień drobnych ran i skaleczeń. Błyskawicznie tamuje krwawienia na skutek zacięć przy goleniu. Przyspiesza gojenie ran. Kosmetyki do golenia OSMA na bazie ałunu działają skutecznie łagodząco, ściągająco, przeciwzapalnie i antyseptycznie, więc nie muszą być stosowane jedynie na skaleczenia. Używanie ałunu po każdym goleniu, poprzez potarcie ałunem po ogolonych miejscach sprawi, że skóra stanie się miękka i nie będzie narażona na podrażnienia. Ałun posiada sprawdzone właściwości zabliźniające. Skuteczność Ałunu potwierdzają mężczyźni, którzy zastosowawszy go raz, zawsze mają go pod ręką w swoim przyborniku.


  Ałun często wykorzystywany jest jako naturalny antyprespirant. Często dodaje się więc go do kosmetyków o takim działaniu. Niemniej, w miejscach narażonych na potliwość można używać naturalnego kamienia np. w sztyfcie. Ałun jako naturalny antyprespirant zapobiega poceniu się i neutralizuje zapach potu.


  Ciekawostką jest fakt, że ałun można wykorzystać jako swoisty pre shave w odniesieniu do golenia maszynką elektryczną. Użycie lekko wilgotnego ałunu przed goleniem sprawi, że zarost stanie się bardziej podatny na ścinanie elektrycznym ostrzem. Dzięki ałunowi każde golenie będzie łatwiejsze i szybsze, więc warto używać go za każdym razem.


  W naszej ofercie dostępny jest ałun w każdej postaci – ałun w kamieniu lub ałun w sztyfcie.

  Wszystkie produkty marki

  facetaria.pl

  Prowadzimy internetową sprzedaż męskich kosmetyków, męskiej bielizny oraz akcesoriów i przyborów codziennego użytku. Nasza oferta obejmuje wyłącznie oryginalne produkty wysokiej jakości potwierdzonej gwarancją producenta, których jesteśmy bezpośrednim importerem oraz nabywane bezpośrednio od producentów lub ich autoryzowanych dystrybutorów. Zapewniamy profesjonalną obsługę i wygodną nawigację naszego e-sklepu zaprojektowaną na podstawie męskich oczekiwań w zakresie zakupu rzeczy osobistego użytku