Nasze rekomendacje

  Our recommendations

  LS&B

  LS&B

  LS&B (Lock Stock & Barrel)

  LS&BAngielski termin "Lock Stock & Barrel", od którego pochodzi nazwa firmy "LS&B" oznacza 3 najważniejsze części starego karabinu/muszkietu. LOCK to zamek karabinu, STOCK to drewniana kolba, a BARREL to lufa. Termin ten po raz pierwszy pojawił się w listach Sir Walter Scott'a (szkockiego poety i pisarza) i od tego czasu jest w języku angielskim synonimem kompletności. Nazwa LS&B symbolizuje zatem podejście firmy do kwestii męskiego groomingu - misją firmy jest zapewnienie kompletnego podejścia do kwestii męskiego wyglądu.

  Współczesny mężczyzna nie tylko pragnie wyglądać najlepiej, ale często musi, bo nowoczesny styl życia tego wymaga. Jako że mężczyźni coraz mocniej przekraczają granice w modzie i pielęgnacji potrzebują do tego odpowiednich narzędzi. LS&B stworzyło gamę produktów najwyższej jakości, w tym szereg innowacyjnych kosmetyków do włosów, które wychodzą na przeciw potrzebom nowoczesnych mężczyzn..

  Wszystkie produkty marki

  facetaria.pl

  Prowadzimy internetową sprzedaż męskich kosmetyków, męskiej bielizny oraz akcesoriów i przyborów codziennego użytku. Nasza oferta obejmuje wyłącznie oryginalne produkty wysokiej jakości potwierdzonej gwarancją producenta, których jesteśmy bezpośrednim importerem oraz nabywane bezpośrednio od producentów lub ich autoryzowanych dystrybutorów. Zapewniamy profesjonalną obsługę i wygodną nawigację naszego e-sklepu zaprojektowaną na podstawie męskich oczekiwań w zakresie zakupu rzeczy osobistego użytku