Nasze rekomendacje

  Our recommendations

  Vulfix

  Vulfix

  PROGRESS SHAVING BRUSH (VULFIX) Ltd

  VulfixWiele z pędzli do golenia, które wytwarzają pianę do golenia na znamienitych znanych twarzach na całym świecie a także zręcznie używanych przez "Barberów" w renomowanych zakładach fryzjerskich z usługą golenia, pochodzi z niewielkiej, przepięknej wyspy pomiędzy Irlandią a Wielką Brytanią - Isle of Man.

  Progress Vulfix wytwarza pędzle do golenia przez ponad pół wieku i jest wiodącym producentem pędzli do golenia w Wielkiej Brytanii. Manufaktura Progress Vulfix jest słynna z bogatej oferty najwyższej jakości pędzli na każdą kieszeń, od pędzli o przystępnej cenie po luksusowe produkty HIGH END i uzyskała przez lata opinię solidnego dostawcy produktów tradycyjnego golenia najwyższej jakości.

  Vulfix pędzleWszystkie pędzle są produkowane ręcznie (hand-made) i oznakowane napisem Vulfix Old Original. Poza tym manufaktura kontraktuje i wytwarza wiele pędzli bez oznakowania dla innych partnerów, którzy na pędzlach umieszczają swoje logo firmowe.

  Droższe modele pędzli są wykonane z różnych rodzajów szlachetnego włosia borsuczego (pure badger, best badger i super badger) i posiadają wyjątkowe właściwości zatrzymywania wody pozwalające na wytwarzanie bardzo bogatej ilości piany do golenia nawet z niewielkiej ilości kremu lub mydła do golenia. Do tego włosie jest sprężyste a jednocześnie miękkie i przyjemne w styczności ze skórą twarzy. Najbardziej przystępne cenowo pędzle są wykonane z naturalnego włosia dzikiej lochy (pure bristle), nowoczesnego włosia syntetycznego (Nylon) lub pędzli z włosia mieszanego.

  Uchwyty pędzli Vulfix są wykonane z żywicy syntetycznej lub tworzywa sztucznego (poliester) a ich bogate zróżnicowanie kształtów i rozmiarów jest w stanie zaspokoić wymagania dłoni każdego rozmiaru w zależności od preferencji użytkownika.  Na zamówienie indywidualne w manufakturze produkowane są również uchwyty z innych materiałów (np. drewna, metalu, onyksu czy srebra).

  Pędzle VulfixProgress Vulfix posiada w swojej ofercie również doskonałe kremy i mydło do golenia o tradycyjnej i sprawdzonej recepturze, zapewniające wyjątkowo komfortowe golenie.

  W 2008 roku Progress Vulfix wszedł w posiadanie prawdopodobnie najsłynniejszej manufaktury pędzli do golenia na świecie A.Simpson & Co. i kontynuuje tradycje wytwarzania luksusowych pędzli do golenia również pod tą marką należącą do światowej czołówki w tej dziedzinie.

  Wszystkie produkty marki

  facetaria.pl

  Prowadzimy internetową sprzedaż męskich kosmetyków, męskiej bielizny oraz akcesoriów i przyborów codziennego użytku. Nasza oferta obejmuje wyłącznie oryginalne produkty wysokiej jakości potwierdzonej gwarancją producenta, których jesteśmy bezpośrednim importerem oraz nabywane bezpośrednio od producentów lub ich autoryzowanych dystrybutorów. Zapewniamy profesjonalną obsługę i wygodną nawigację naszego e-sklepu zaprojektowaną na podstawie męskich oczekiwań w zakresie zakupu rzeczy osobistego użytku