Nasze rekomendacje

Our recommendations

TABAC ORIGINAL

TABAC ORIGINAL

TabacTabac Original to marka wprowadzona na rynek niemiecki w 1959 roku przez Maurer & Wirtz. Oferuje pełną serię perfum i produktów do pielęgnacji ciała współczesnego aktywnego mężczyzny. W ofercie tej linii znajdziemy m.in. krem do golenia, mydło do golenia, kosmetyki po goleniu. Najpopularniejszymi, wręcz flagowymi produktami Tabac Original są te stosowane po goleniu. After shave tej marki jest tak kultowy w Niemczech, jak np. Old Spice w USA. Produkty Tabac Original choć klasyczne i niezmienne od dziesięcioleci, wciąż cieszą się uznaniem, a ich renoma jest przekazywana z pokolenia na pokolenie.
Kosmetyki marki Tabac Original wyróżniają się złożoną kompozycją zapachową z dominującymi nutami korzenno-pieprzowymi uzupełnioną nutami kwiatowymi, egzotycznego drewna, piżma i ambry. Ta mieszanka w takim zestawieniu tworzy bardzo męski zapach o tytoniowej nucie. Z tego względu, produkty tej marki nie są wskazane dla tych, którzy są wrażliwi na intensywne bodźce zapachowe, ale z pewnością zadowoleni będą ci panowie, którzy chcą wyraziście podkreślić poczucie męskości.

 • TABAC ORIGINAL EDC woda kolońska 150ml
  Nowość
  Cena :

  99,99

  W magazynie
  Add to cart

Wszystkie produkty marki

facetaria.pl

Prowadzimy internetową sprzedaż męskich kosmetyków, męskiej bielizny oraz akcesoriów i przyborów codziennego użytku. Nasza oferta obejmuje wyłącznie oryginalne produkty wysokiej jakości potwierdzonej gwarancją producenta, których jesteśmy bezpośrednim importerem oraz nabywane bezpośrednio od producentów lub ich autoryzowanych dystrybutorów. Zapewniamy profesjonalną obsługę i wygodną nawigację naszego e-sklepu zaprojektowaną na podstawie męskich oczekiwań w zakresie zakupu rzeczy osobistego użytku

Realizacja: interaktywni.pro