- Bestseller
100 ml. Balsam tonizujący. Eukaliptus, alantoina i mentol. Linia Zielona.
Do darmowej wysyłki zostało 130,00 zł
Dostawa przed Bożym Narodzeniem
Wysyłka już od:
Darmowa dostawa do Paczkomatu od 130 zł!
Zobacz koszty dostawy
Płynny balsam po goleniu o działaniu odświeżającym i tonizującym z olejkiem eukaliptusowym i mentolem Proraso Verde 100 ml.
Balsam linii zielonej VERDE PRORASO o formule bezalkoholowej.
Balsam zawiera olejek eukaliptusowy o działaniu tonizującym i oczyszczającym, olejek mentolowy o działaniu odświeżającym i rewitalizującym oraz olejek migdałowy i masło Shea (Karite) o właściwościach ochronnych i wspomagających regenerację naskórka.
Szybko-wchłaniający się, delikatny balsam, znakomicie nawilża i odświeża skórę po goleniu.
ISTOTNE INFORMACJE DODATKOWE: PRORASO to lider włoskiego rynku linii kosmetyków do golenia tradycyjnego. Proraso to oryginalne produkty włoskie produkowane we Florencji od 1940r. Proraso to w chwili obecnej światowa marka o ugruntowanej pozycji a jednocześnie firma rodzinna z tradycjami, gdzie tajemnicę skuteczności produktów (opartą o wykorzystanie naturalnego wyciągu Eukaliptusa) przekazuje się z pokolenia na pokolenie. Wysoka jakość i skuteczność produktów Proraso zapewniają tej marce stałą pozycję lidera na rodzimym rynku włoskim oraz liczącą się sprzedaż na rynkach światowych.
Sprawdź również męskie perfumy
Aqua (Water/Eau), Glycerin, Prunus amygdalus dulcis (Sweet Almond) Oil, Oryza sativa (Rice) Starch, Betaine, Dodecane, Butyrospermum parki (Shea) Oil, Parfum (Fragrance), Tocopheryl Acetate, Menthyl Lactate, Menthol, Eucalyptus globulus Leaf Oil, Acrylates/C10-30 Alkyl Acrylate Crosspolymer, Xanthan Gum, Sodium Cocoyl Glutamate, Caprylyl Glycol, Benzy Alcohol, Phenoxyethanol, Tetrasodium Glutamate Diacetate, Sodium Hydroxide, Citronellol, Limonene, Linalool, Coumarin.
Opis
Producent
LUDOVICO MARTELLI S.p.A
LUDOVICO MARTELLI S.p.A
VIA FAENTINA 169/12,
50014 FIESOLE, FLORENCJA
WŁOCHY
proraso.com/pl/kontakt/
|
Dariusz
paź 27, 2020
|
Po odkręceniu zakrętki balsam mnie zaskoczył gestoscia ( raczej myślałem ze będzie taki lejący jak Nivea men ) ale zauważyłem ze będzie wydajny a zapach trudno mi powiedzieć jak dla mnie nie spotykany choć wszędzie go czulem :) Skora jest gładka, ślizga - Polecam
|
|
Rextrex
wrz 16, 2020
|
Bardzo przyjemny balsam. Po użyciu kremu do golenia Proraso z linii zielonej, użyciu wody po goleniu z tej samej linii (niezła, ale dosyć stonowana), dopiero balsam dał kopa. "Kopka" powiedzmy, niedużego, ale bardzo przyjemnie zagrał z kremem. W sumie wodę można by pominąć. Balsam wydobył więcej ochłodzenia i zapachu. Jak najbardziej mogę polecić, ale raczej nie do codziennego stosowania. Warto go mieć, dawkować w cieplejsze dni, przeplatać z innym (innymi) balsamikiem. Nie bardzo widzę też sens, żeby golić się np. T&H i nakładać ten balsam, zamiast jakiegoś neutralnego (jeśli nie z linii T&H). Ogólnie warto się zapoznać, warto mieć i co jakiś czas się ogolić takim zestawikiem (krem + balsam), bo nie wychodzi drogo, a radość jest :)
|
|
Marko
sie 26, 2019
|
Pierwszy balsam po goleniu jakiego używam. Bardzo wydajny, delikatnie chłodzi, odczuwa zdecydowanie mniej podrażnień. Aromat mentolowy mocno wyczuwalny, ulatnia się dość szybko.
|
|
Michał
wrz 20, 2016
|
Dobry zapach, miłe uczucie świeżości - wydaje mi się, że to całkiem dobrze wydane pieniądze.
|
|
Łukasz
sty 13, 2016
|
Cała zielona linia PRORASO jest świetna, ale balsam przeszedł moje oczekiwania! Super zapach!świetna konsystencja sprawdza się w 100% POLECAM!!!
|