Najważniejsze elementy przy wyborze zestawu kosmetyków do brody

Zestaw do pielęgnacji brody

Zestaw do pielęgnacji brody to przydatne wyposażenie brodacza, ale również świetny pomysł na prezent dla niego. Sprawdź, jaki zestaw do pielęgnacji brody wybrać?

Zestaw do pielęgnacji brody – co to takiego?

Zestaw do pielęgnacji brody i wąsów to komplet uzupełniających się kosmetyków i akcesoriów służących pielęgnacji zarostu.

zestaw do brody

Najczęściej taki zestaw składa się użytecznego grzebienia lub szczotki do brody i wąsów oraz kosmetyku do pielęgnacji. Umieszczenie w zestawach tych produktów nie jest przypadkowe – umożliwiają one kompletną pielęgnację zarostu. Broda i wąsy potrzebują regularnej dbałości o wygląd – taki zestaw im to zapewnia. Z tego powodu to również świetny pomysł na prezent dla brodacza czy wąsacza. Coś w sam raz dla tych, dla których pielęgnacja brody czy pielęgnacja wąsów stanowi codzienność. 

Zestaw do brody ze szczotką

Zestaw do brody ze szczotką to idealny zakup dla posiadacza bujnego, gęstego i długiego zarostu. Pielęgnacja brody znaczącej długości wymaga codziennego rozczesywania i wyczesywania. Szczotka pozwala usunąć zanieczyszczenia, które zebrały się w zaroście np. kurz. Jest także idealnym wsparciem dla kosmetyku do pielęgnacji brody np. wosku do stylizacji zarostu lub olejku do brody. Szczotka pozwala równomiernie rozprowadzić kosmetyk na wszystkich włoskach. Pielęgnacja jest dzięki niej zatem dużo łatwiejsza.

Zestaw do brody z grzebieniem

Zestaw z grzebieniem świetnie sprawdzi się wśród właścicieli krótkiej, niezbyt obfitej brody czy wąsów.

zestaw z grzebykiem

Grzebień sprzyja rozczesywaniu każdych wąsów i jest równie pomocny w ich stylizacji. Wystarczy użyć wosku do zarostu, który po nałożeniu na włoski należy rozprowadzić grzebieniem. W ten sposób jesteśmy w stanie nadać niemal każdą formę i kształt wąsom czy brodzie. Zestaw do pielęgnacji brody i wąsów z grzebieniem może przysłużyć się również poza domem, np. w podróży.  W kilka chwil można przywrócić nienaganny wygląd zarostowi niemal w każdych warunkach.

Zestaw do pielęgnacji brody i wąsów na prezent

Zestaw to świetne rozwiązanie na prezentowy dylemat. W zależności od budżetu, jakim dysponujemy, możemy wybrać dowolny komplet dla posiadacza zarostu – zestaw do brody ze szczotką lub zestaw do brody z grzebieniem. Takie zestawy oferują kultowi producenci  kosmetyków dla mężczyzn tacy jak np. MR KING'S czy Cella, dlatego to nie tylko prezent praktyczny, ale również i prestiżowy.

zestaw prezentowy do brody

Na dodatek kupowanie produktów dla brodaczy w zestawach jest tańsze, a same produkty są ładnie zapakowane. Przykładem może być tu zestaw prezentowy do brody Cella w eleganckim prezentowym pudełku. 

Przeczytaj także: 

Gdzie kupić kosmetyki do pielęgnacji brody.

Jaka odżywka do brody.

Gdzie kupić olejek do brody.

facetaria.pl

Prowadzimy internetową sprzedaż męskich kosmetyków, męskiej bielizny oraz akcesoriów i przyborów codziennego użytku. Nasza oferta obejmuje wyłącznie oryginalne produkty wysokiej jakości potwierdzonej gwarancją producenta, których jesteśmy bezpośrednim importerem oraz nabywane bezpośrednio od producentów lub ich autoryzowanych dystrybutorów. Zapewniamy profesjonalną obsługę i wygodną nawigację naszego e-sklepu zaprojektowaną na podstawie męskich oczekiwań w zakresie zakupu rzeczy osobistego użytku