Kosmetyki do golenia Proraso

Kosmetyki do golenia Proraso 

Włoskie kosmetyki do golenia są znane na całym świecie i bardzo cenione przez miłośników klasycznego golenia na mokro. Wśród włoskich marek z pewnością królują Proraso i Cella. Obie pod kątem linii zapachowych są różne, ale wiele je łączy. Przede wszystkim wysoka jakość i bardzo przystępne ceny.

Proraso to niekwestionowany numer jeden we Włoszech. Jest liderem nie tylko tam, ale także wiedzie prym również na rynkach międzynarodowych. Ogromnym atutem marki, który doceniają klienci na całym świecie – jest wysoka jakość produktów oparta na tradycyjnych recepturach.  Prosty skład to niewątpliwa zaleta kosmetyków, które są skuteczne i dzięki temu nie kosztują krocie. Wśród produktów Proraso na uznanie zasługują kremy do golenia, balsamy po goleniu  czy mydła do golenia. Oferuje się je w bardzo ciekawych liniach zapachowych, również tych niebanalnych - niespotykanych w innych produktach np. zapach świeżych owoców z dodatkiem morskiej bryzy (linia niebieska). Kosmetyki Proraso są bardzo przyjazne zdrowiu – nie zawierają substancji szkodliwych i drażniących. Jest to zatem częsty wybór mężczyzn, którzy mają wrażliwą skórę lub borykają się z alergiami skórnymi. Szczególnej uwadze polecamy w tym przypadku krem pre shave, który minimalizuje podrażnienia powstałe w trakcie golenia. To jeden z topowych produktów Proraso, bardzo często wybierany przez naszych klientów. kosmetyki do golenia Proraso

Podsumowując, włoskie produkty do golenia zasługują na uznanie każdego miłośnika golenia na mokro. Są o wiele tańsze np. od angielskich odpowiednich, a oferują bardzo dobrą jakość. Nie wychodzą z mody mimo szerokiej konkurencji ze strony światowych marek, dlatego warto je wypróbować zwłaszcza przy niewielkim budżecie.

Przeczytaj także:

Ranking najlepsza maszynka do golenia na żyletki

Men-u kosmetyki dla mężczyzn

Gotowe zestawy do golenia na prezent