Luksusowe angielskie męskie kosmetyki Truefitt and Hill z tradycją od 1805 roku.

Truefitt & Hill to kultowa marka i słynny sklep oraz salon barberski w Londynie, od lat kojarząca się z prawdziwymi angielskimi dżentelmenami. Założona w 1805 roku firma swoją działalność zaczynała jako zakład fryzjerski dla mężczyzn, który zresztą został wpisany do Księgi Rekordów Guinnessa jako najstarszy na świecie. Prestiż marki to nie tylko ponad 200-letnia tradycja, ale też m.in. posiadanie przez nią Królewskiej Gwarancji nadanej przez Księcia Edynburga. Dzisiejsza oferta Truefitt & Hill to wynik ciężkiej pracy właścicieli marki, ale też budowania bliskich relacji z Klientami. 

truefitt and hill grafton balsam po goleniu

Dlaczego warto wypróbować kosmetyki Truefitt and Hill?

Tak jak niegdyś zakład fryzjerski Truefitt & Hill był uznawany za najlepszy w Londynie, tak samo produkty tej marki nieustannie wygrywają w rankingach popularności wśród wymagających mężczyzn. Oferta do nich skierowana daje okazję, by przy pomocy wysokiej jakości produktów  zapewnić najwyższy poziom pielęgnacji, a tym samym – lepszy wygląd i lepsze samopoczucie.

Luksusowość produktów Truefitt & Hill z pewnością podkreślają również opakowania. Stylizowane  w nurcie vintage przykuwają wzrok i budzą podziw. W oczy rzuca się również duże przywiązanie do detali. Produkty tej angielskiej marki to prawdziwe dzieła sztuki podkreślające wytworność i wyjątkowość, więc świetnie sprawdzają się jako prezenty dla eleganckich mężczyzn. Oferta marki obejmuje dziś bardzo szeroki asortyment – od produktów do golenia, przez wody zapachowe, aż po kosmetyki pielęgnacyjne do ciała i włosów. Na dodatek, wszystko występuje w kilku liniach zapachowych, charakteryzujących się nieoczywistymi, intrygującymi i bardzo męskimi kompozycjami zapachów. Kosmetyki dla mężczyzn Truefitt & Hill zapewniają kompletną pielęgnację każdemu mężczyźnie. Wysoka jakość, którą kosmetyki zawdzięczają swojemu składowi, zaspokaja potrzeby nawet najbardziej wymagających mężczyzn. Dobór składników oraz niebanalne kompozycje zapachowe docenia m.in. światowa arystokracja, politycy, artyści i inni znani i szanowani. truefitt and hill grafton żel pod prysznic

Sława luksusowych kosmetyków Truefitt & Hill zaczęła się w salonie fryzjerskim w Londynie, a dziś dociera niemal do każdego zakątka świata. Ciekawostką jest fakt, że zakłady fryzjerskie Truefitt & Hill nadal istnieją, i to na kilku kontynentach, dając możliwość wyjątkowego doświadczenia wszystkim miłośnikom marki. Wystarczy przekroczyć próg któregoś z salonów TH, by poczuć najprawdziwszy, dżentelmeński, barberski klimat sprzed 200 lat. Choć to z pewnością niezapomniane wrażenie, jego namiastkę może mieć dziś każdy, kto w codziennej pielęgnacji będzie stosował produkty Truefitt & Hill. Dzięki sklepowi Facetaria.pl oferta Truefitt&Hill jest dostępna dla Klientów w Polsce. 

truefitt and hill grafton mydła toaletowe

Przeczytaj także:

Jak wyrobić pianę z mydła i kremu do golenia

Mydła toaletowe Saponificio Varesino

Najlepsze wody kolońskie i toaletowe

 

 

 

 

facetaria.pl

Prowadzimy internetową sprzedaż męskich kosmetyków, męskiej bielizny oraz akcesoriów i przyborów codziennego użytku. Nasza oferta obejmuje wyłącznie oryginalne produkty wysokiej jakości potwierdzonej gwarancją producenta, których jesteśmy bezpośrednim importerem oraz nabywane bezpośrednio od producentów lub ich autoryzowanych dystrybutorów. Zapewniamy profesjonalną obsługę i wygodną nawigację naszego e-sklepu zaprojektowaną na podstawie męskich oczekiwań w zakresie zakupu rzeczy osobistego użytku