Upominek dla taty - Prezent dla taty do 50 zł, 150 zł, 300 zł

Prezent dla tatyWybór prezentu dla ojca może sprawić dużo kłopotu. Z jednej strony chcemy, by było to coś oryginalnego, z drugiej nie mamy pomysłu na ciekawy podarunek - upominek dla taty. W takim momencie warto wrócić do wspomnień z dzieciństwa i przypomnieć sobie, jakie rzeczy kiedyś stanowiły codzienność naszego taty. Być może kupienie mu sentymentalnego upominku, który przypomni mu dawne lata młodości okaże się strzałem w dziesiątkę?

  • Ojciec - miłośnik klasycznego golenia
Jeśli mamy w głowie obraz z dzieciństwa, w którym widzimy ojca golącego się maszynką na żyletki lub brzytwą - warto przypomnieć mu tamte doznania, nawet jeśli dziś używa maszynek na ostrza. Z pewnością miło mu będzie wrócić do przeszłości, gdzie każde golenie zarostu było swoistym rytuałem. Mimo upływu lat, produkty związane z klasycznym goleniem nie zniknęły i przeżywają odrodzenie. Możesz wybierać wśród szerokiej oferty producentów maszynek na żyletki (Merkur Solingen, Muhle, Edwin Jagger, Timor), być może znajdziesz nawet maszynkę, której używał Twój tata.  W naszej ofercie znajdziesz też wiele brzytew, więc jeśli to narzędzie jest dobrze znane Twojemu ojcu, poszukaj czegoś w sam raz dla niego. Jeśli Twój tata posiada klasyczny przyrząd do golenia, być może wystarczy dokupić mu pędzel i dobry kosmetyk do wyrabiania piany. W naszym sklepie posiadamy duży wybór zarówno klasycznych kremów,  jak i mydeł do golenia. Mydło w drewnianym tyglu to bardzo elegancki upominek dla dojrzałego mężczyzny. Polecamy produkty takich firm jak: Truefitt & Hill, Edwin Jagger czy Taylor of Old Bond Street, które stylistyką oddają klimat ubiegłego wieku. Nasza oferta daje także możliwość wyboru wielu akcesoriów związanych z klasycznym goleniem. Jako upominek dla taty - miłośnika sztuki golenia idealnie nada się np. skórzane etui na maszynkę czy też stylowy stojak na maszynkę i pędzel.
  • Ojciec - pachnący elegant
Jeżeli w naszej pamięci, ojciec to elegancki i dostojny pan, który zawsze pachniał dobrą wodą kolońską, sprezentujmy mu ciekawy zapach. By przywołać dobre wspomnienia, zapomnijmy o nowoczesnych i sportowych nutach, postawmy za to na klasyczne piżmo, goździki czy drzewo sandałowe. Takie zapachy są bliskie gentlemanom, którym nieodłącznie kojarzy się to elegancją i szykiem. Jeżeli chcesz dać swojemu ojcu odrobinę luksusu, wybierz wodę kolońską znanego producenta jako upominek dla taty.  Woda toaletowa Truefitt & Hill, Musgo Real czy Taylor of Old Bond Street przywoła najlepsze skojarzenia i pozwoli mu poczuć się na nowo szykownym mężczyzną.
  • Ojciec - dumny posiadacz wąsów lub brody
Wielu ojców posiada bujniejszy zarost. Przywiązanie do tradycji  bywa silniejsze niż wygoda. Z przyzwyczajeniami nie można walczyć ,w zamian warto sprezentować ojcu rzecz, która pozwoli mu zadbać o swoje wąsy czy brodę. Specjalne nożyczki do podcinania wąsów i brody od Dovo Solingen lub Titatnii czy też specjalny grzebień do zarostu umożliwią najskuteczniejszą pielęgnację. Świetnym pomysłem na prezent - upominek dla taty - jest również specjalny wosk do zarostu, zapakowany w mały tygielek:  Moustache Wax od Edwin Jagger. Wosk występuje w kilku odmianach ? różni się m.in. stopniem utrwalenia zarostu, więc łatwo go dobrać do jego rodzaju.


Zobacz nasze propozycje prezentów dla mężczyzny w poszczególnych kategoriach cenowych:

facetaria.pl

Prowadzimy internetową sprzedaż męskich kosmetyków, męskiej bielizny oraz akcesoriów i przyborów codziennego użytku. Nasza oferta obejmuje wyłącznie oryginalne produkty wysokiej jakości potwierdzonej gwarancją producenta, których jesteśmy bezpośrednim importerem oraz nabywane bezpośrednio od producentów lub ich autoryzowanych dystrybutorów. Zapewniamy profesjonalną obsługę i wygodną nawigację naszego e-sklepu zaprojektowaną na podstawie męskich oczekiwań w zakresie zakupu rzeczy osobistego użytku