• Bestseller
Omega 206 stojak na pędzel i maszynkę do golenia metalowy, złocony

Omega 206 stojak na pędzel i maszynkę do golenia metalowy, złocony

Klasyczny, bardzo popularny stojak Omega 206 na maszynkę oraz pędzel do golenia. Metalowy złocony. Polecany do maszynek i pędzli ze złotymi elementami.Do stojaka pasuje większosć modeli maszynek żyletkowych w naszej ofercie ze

Kod produktu: OM206
Dostępność: W magazynie
Wysyłka : 1-2 dni robocze
Ocena:
0

Ulubione:
Producent:
149,99 zł
Brutto

Do darmowej wysyłki zostało 130,00 zł

Wysyłka już od:

 • 12,99 zł (Paczkomat)
 • 14,99 zł (Kurier Inpost)
 • 15,99 zł (DPD)

Darmowa dostawa do Paczkomatu od 130 zł!

Zobacz koszty dostawy

Zapytaj o produkt

Zapytaj przez e-mail


Telefonicznie
600 388 443
Pon.—Pt., 9:00—15:00

Klasyczny, bardzo popularny stojak Omega 206 na maszynkę oraz pędzel do golenia. Metalowy złocony. Polecany do maszynek i pędzli ze złotymi elementami.

Do stojaka pasuje większosć modeli maszynek żyletkowych w naszej ofercie ze złotymi elementami. Do tego stojaka będzie pasowało również wiele modeli pędzli do golenia w Facetaria.pl (szczególnie firmy Omega o średnicy knota 21 mm i 23 mm), jednakże ze względu na bardzo szeroką ofertę, dla uniknięcia pomyłek uprzejmie prosimy o:

 1. sprawdzenie na stronie produktu (maszynki lub pędzla), który zamierzają państwo nabyć, czy dany stojak jest rekomendowany dla danej maszynki lub pędzla.
 2. (w przypadku braku informacji na stronie produktu lub jakichkolwiek wątpliwości) kontakt telefoniczny lub mailowy z nami z podaniem nr modelu maszynki i/lub pędzla - wówczas przed złożeniem zamówienia sprawdzimy i potwierdzimy, czy dana maszynka lub pędzel pasuje do stojaka lub zarekomendujemy inny stojak lub pędzel. .

Szczegółowe wymiary stojaka znajdują się w zakładce SPECYFIKACJA, bardzo pomocne jeśli będziesz chciał dopasować stojak do maszynki i/lub pędzla który już posiadasz oraz przekonać się czy zmieści się na Twojej półce w łazience.

Uwaga! Stojak nie pasuje do maszynek Muhle na wkłady Mach3 i Fusion Serii BASIC np. R312 lub R45. Nie pasuje również do cięzkich i masywnych maszynek żyletkowych Merkur: VISION, PROGRESS, 38C, 47C, Maszynek Muhle serii GRANDE, STYLO i SOPHIST oraz Edwin Jagger serii CHATSWORTH. Nie pasuje do pędzli z ciężką metalową złobioną podstawą np. Muhle serii SOPHIST i BASIC2.

Efektowny i praktyczny dodatek niezbędny w każdej męskiej łazience!

"

Wymiary stojaka Omega 206

 • Szerokość podstawy: 50 mm
 • Długość podstawy: 72 mm
 • Średnica otworu na pędzel: 28 mm
 • Szeokość szczeliny otworu na pędzel: 25,5 mm
 • Szeokość/średnica otworu na maszynkę: 14,5 mm
 • Wysokośc stojaka: 70 mm
 • Maksymalna długość włosia pędzla: 60 mm

Pozostałe cechy produktu:

"

Nowy

Opinie (0)

Ten produkt nie posiada jeszcze opinii.


Dodaj swoją opinię
Captcha