Nasze rekomendacje

  Our recommendations

  Semogue

  Semogue

  SEMOGUE PortugalSemogue PortugalFabryka Semogue powstała w 1955 roku i od początku specjalizowała się w produkcji pędzli do golenia. Do dnia dzisiejszego jest to firma rodzinna, która pozostała wierna rzemiosłu i która do tej pory nie trafiła na godnego bezpośredniego konkurenta na portugalskim rynku.

  Początki firmy są bardzo ciekawe. W 1954 pewien biznesmen z Lizbony -Antonio Augusto da Cruz postanowił rozpocząć produkcję pędzli dogolenia i w tym celu  nawiązał współpracę z fabryką szczotek dla przemysłu budowlanego w Vila Nova de Gaia. Jak się okazało, to był dobry ruch. Firma pomysłowego biznesmena szybko osiągnęła sukces. Naskutek różnych wydarzeń jednak jej historia zaczęła się komplikować.Właściciel wyemigrował do Ameryki Południowej i w 1975 roku fabrykę kupił nowy właściciel Francisco Dos Santos Gomes nadając jej nazwę Semogue. Po śmierci nowego właściciela, markę przejął jego syn ManuelFrancisco da Silva Gomes, który odpowiada za ostateczny kształt dzisiejszych produktów.

  Semogue swój sukces zawdzięcza właściwej dystrybucji swoich produktów,które były rozpowszechniane w północnej Portugalii, by nie konkurować zobecną na południu marką Excelsior. Dziś pędzle do golenia tej marki są sprzedawane także poza Portugalią - w Hiszpanii, USA, Francji,Kanadzie, Irlandii i Niemczech. Produkty z włosia borsuka i dzika znajdują swoich odbiorców głównie w klientach luksusowych sklepów i perfumerii.

  Wszystkie produkty marki

  facetaria.pl

  Prowadzimy internetową sprzedaż męskich kosmetyków, męskiej bielizny oraz akcesoriów i przyborów codziennego użytku. Nasza oferta obejmuje wyłącznie oryginalne produkty wysokiej jakości potwierdzonej gwarancją producenta, których jesteśmy bezpośrednim importerem oraz nabywane bezpośrednio od producentów lub ich autoryzowanych dystrybutorów. Zapewniamy profesjonalną obsługę i wygodną nawigację naszego e-sklepu zaprojektowaną na podstawie męskich oczekiwań w zakresie zakupu rzeczy osobistego użytku