Nasze rekomendacje

Our recommendations

Brzytwy do golenia - zestawy z brzytwą dla mężczyzn

Golenie brzytwą przeżywa ostatnio swój renesans - coraz więcej mężczyzn postanawia powrócić do tej "bardzo męskiej" metody golenia. Gładkość skóry po goleniu brzytwą jest ciągle najwyższa, mimo istnienia na rynku zawansowanych rozwiązań technologicznych zastosowanych w maszynkach na żyletki, wkłady i elektrycznych. Wychodząc naprzeciw tym trendo...

Golenie brzytwą przeżywa ostatnio swój renesans - coraz więcej mężczyzn postanawia powrócić do tej "bardzo męskiej" metody golenia. Gładkość skóry po goleniu brzytwą jest ciągle najwyższa, mimo istnienia na rynku zawansowanych rozwiązań technologicznych zastosowanych w maszynkach na żyletki, wkłady i elektrycznych. Wychodząc naprzeciw tym trendom nasz sklep oferuje brzytwy oraz zestwy z brzytwą. Zasosowanie brzywy jako pełnoprawnego narzędzia do golenie potwierdza tylko ten trend.

Ważny jest też fakt, że w dłuższym okresie golenie brzytwą jest  znacznie bardziej korzystne ekonomicznie niż golenie za pomocą wkładów bądź golarek jednorazowych. A więc, czy jesteś gotowy na mocne wrażenia? Jeśli tak to zapraszamy do działu naszego sklepu: "Brzytwy i akcesoria", gdzie zaopatrzysz się m.in. w kultowe brzytwy Dovo Solingen. Znajdziesz tutaj popularne na całym świecie przystępne cenowo modele tej firmy np. brzytwa Dovo Solingen Best Quality. Gdzie kupić brzytwę droższą? - także w naszym dziale. Sklep oferuje prestiżowe modele brzytew np: Flowing, Bergischer Loewe, Bismarck No 2, Carre, Astrale i inne oraz zestawy z tymi modelami.

Obecnie ostrza brzytew wykonuje się ze stali nierdzewnej lub węglowej. Każdy rodzaj ma swoich zwolenników jednakże nie można powiedzieć, że jedna jest gorsza lub lepsza od drugiej. Oba rodzaje, jeśli dbamy o swoją brzytwę, sprawdzają się doskonale aby naostrzone i wygładzone na pasku goliły gładko i komfortowo. Różnice w goleniu ze względu na rodzaj użytej stali wyczują koneserzy posiadający kilka brzytew, golący się nimi naprzemiennie. Brzytwa Dovo Solingen może wiec posiadać ostrze ze stali nierdzewnej jak i węgolwej.

Bez względu na rodzaj stali brzytwa Dovo Solingen poinna być trzymana "w ostrości" (ostrzyć regularnie czyli kiedy tylko przestaje golić komfortowo), wygładzać/polerować na skórzanym pasku przed każdym goleniem, wycierać do sucha miękkim bawełnianym materiałem do sucha po każdym goleniu. Należy pamiętać o wygładzaniu/polerowaniu ostrza na skórzanym pasku przed każdym goleniem. Pasy do brzytew są dostępne w naszej ofercie. Wszystkie brzytwy oferowane w tym dziale naszego sklepu są naostrzone przez producenta i gotowe do użycia.

Chcąc golić się brzytwą codziennie należy pamiętać, że w przypadku stali węglowej musimy mieć 2 brzytwy gdyż stal węglowa po każdym goleniu musi się zregenerować, tak więc jedna i tą samą brzytwą możemy golić się najczęściej co drugi dzień. Golenie brzytwą to rytuał wymagający więcej czasu niż golenie np. maszynką żyletkową dlatego też spiesząc się do pracy na co dzień bezpieczniej sięgnąć po maszynkę żyletkową a golenie brzytwą zostawić sobie na weekend, super gładko ogolona twarz na pewno zachwyci płeć przeciwną np. podczas sobotniej randki. Najpopularniejsze wielkości ostrza to 5/8 i 6/8 cala, czyli odpowiednio 15,88 i 19,05 milimetra . Najczęściej wybierane przez klientów profile (wklęsłości) ostrza to 1/1 - polecane do normalnego zarostu oraz 1/2, które bardzo dobrze radzi sobie z twardym zarostem.

Najbardziej popularne materiały, z których wykonuje się uchwyty brzytew to róg bawoli, drewno naturalne (heban, oliwne, egzotyczne), tworzywa sztuczne (żywica syntetyczna, cellidor, micarta i inne). Od materiału z jakiego wykona jest rączka brzytwy w dużej części zależy jej cena im rzadszy, bardziej wyszukany i trudniejszy w obróbce materiał uchwytu, tym droższa brzytwa. Część brzytew naszej ofercie sprzedawana jest z eleganckim etui prezentowym stanowiąc doskonały pomysł na prezent dla mężczyzny.

Sklep Facetaria.pl oferuje równiż gotowe zestawy do golenia brzytwą zawierające pas a czasem róznież osełkę oraz pędzel i kosmetyki do golenia.

Gdzie kupić brzytwę Dovo Solingen i akcesoria do niej? - Tylko w sklepie Facetaria.pl! Wysyłamy brzytwy, zestawy z brzytwą pod adresy w całej Polsce: Warszawa, Wrocław, Kraków, Gdańsk, Łódź i inne miasta są przez nas obsługiwane. Golenie brzytwą opinie - zwasze możesz skorzystać z doświadczeń i opinii użytkowników brzytwew przy produkcie w sklepie.

Tagi: brzytwy dovo, brzytwy dovo opinie, brzytwy titan opinie

Więcej
Pokazuje 0 - 48 z 55 elementów

facetaria.pl

Prowadzimy internetową sprzedaż męskich kosmetyków, męskiej bielizny oraz akcesoriów i przyborów codziennego użytku. Nasza oferta obejmuje wyłącznie oryginalne produkty wysokiej jakości potwierdzonej gwarancją producenta, których jesteśmy bezpośrednim importerem oraz nabywane bezpośrednio od producentów lub ich autoryzowanych dystrybutorów. Zapewniamy profesjonalną obsługę i wygodną nawigację naszego e-sklepu zaprojektowaną na podstawie męskich oczekiwań w zakresie zakupu rzeczy osobistego użytku

Realizacja: interaktywni.pro