Katalog

  Aby skorzystać z filtrów zaznacz kratkę wyboru i/lub ustaw zakres cen a następnie naciśnij przycisk poniżej "ZASTOSUJ FILTRY"

  Nasze rekomendacje

  Our recommendations

  Brzytwy do golenia - zestawy z brzytwą dla mężczyzn

  Golenie brzytwą przeżywa ostatnio swój renesans - coraz więcej mężczyzn postanawia powrócić do tej "bardzo męskiej" metody golenia. Wychodząc naprzeciw tym trendom nasz sklep oferuje brzytwy oraz zestawy z brzytwą

  Czytaj więcej poniżej

  Brzytwa do brody. Zestaw z akcesoriami do golenia

  Ważny jest też fakt, że w dłuższym okresie golenie brzytwą jest znacznie bardziej korzystne ekonomicznie niż golenie za pomocą wkładów bądź golarek jednorazowych. A więc, czy jesteś gotowy na mocne wrażenia? Znajdziesz tutaj popularne na całym świecie przystępne cenowo modele tej firmy np. brzytwa Dovo Solingen Best Quality. Gdzie kupić brzytwę droższą? - także w naszym dziale. Sklep oferuje prestiżowe modele brzytew np: Flowing, Bergischer Loewe, Bismarck No 2, Carre, Astrale i inne oraz zestawy z tymi modelami.

  Obecnie ostrza brzytew wykonuje się ze stali nierdzewnej lub węglowej. Każdy rodzaj ma swoich zwolenników jednakże nie można powiedzieć, że jedna jest gorsza lub lepsza od drugiej. Oba rodzaje, jeśli dbamy o swoją brzytwę, sprawdzają się doskonale aby naostrzone i wygładzone na pasku goliły gładko i komfortowo. Różnice w goleniu ze względu na rodzaj użytej stali wyczują koneserzy posiadający kilka brzytew, golący się nimi naprzemiennie. Brzytwa Dovo Solingen może wiec posiadać ostrze ze stali nierdzewnej jak i węglowej.

  Bez względu na rodzaj stali brzytwa Dovo Solingen powinna być trzymana "w ostrości" (ostrzyć regularnie czyli kiedy tylko przestaje golić komfortowo), wygładzać/polerować na skórzanym pasku przed każdym goleniem, wycierać do sucha miękkim bawełnianym materiałem do sucha po każdym goleniu. Należy pamiętać o wygładzaniu/polerowaniu ostrza na skórzanym pasku przed każdym goleniem. Pasy do brzytew są dostępne w naszej ofercie. Wszystkie brzytwy oferowane w tym dziale naszego sklepu są naostrzone przez producenta i gotowe do użycia.

  Najlepsze brzytwy do codziennego dbania o zarost

  Chcąc golić się brzytwą codziennie należy pamiętać, że w przypadku stali węglowej musimy mieć 2 brzytwy gdyż stal węglowa po każdym goleniu musi się zregenerować, tak więc jedna i tą samą brzytwą możemy golić się najczęściej co drugi dzień. Golenie brzytwą to rytuał wymagający więcej czasu niż golenie np. maszynką żyletkową dlatego też spiesząc się do pracy na co dzień bezpieczniej sięgnąć po maszynkę żyletkową a golenie brzytwą zostawić sobie na weekend, super gładko ogolona twarz na pewno zachwyci płeć przeciwną np. podczas sobotniej randki. Najpopularniejsze wielkości ostrza to 5/8 i 6/8 cala, czyli odpowiednio 15,88 i 19,05 milimetra. Najczęściej wybierane przez klientów profile (wklęsłości) ostrza to 1/1 - polecane do normalnego zarostu oraz 1/2, które bardzo dobrze radzi sobie z twardym zarostem. 

  Najbardziej popularne materiały, z których wykonuje się uchwyty brzytew to róg bawoli, drewno naturalne (heban, oliwne, egzotyczne), tworzywa sztuczne (żywica syntetyczna, cellidor, micarta i inne). Od materiału z jakiego wykona jest rączka brzytwy w dużej części zależy jej cena im rzadszy, bardziej wyszukany i trudniejszy w obróbce materiał uchwytu, tym droższa brzytwa. Część brzytew naszej ofercie sprzedawana jest z eleganckim etui prezentowym stanowiąc doskonały pomysł na prezent dla mężczyzny.

  Gotowe zestawy do golenia: brzytwa, pas, osełka, pędzel i kosmetyki

  Gdzie kupić brzytwę Dovo Solingen i akcesoria do niej? - Tylko w sklepie Facetaria.pl! Wysyłamy zestawy do golenia z brzytwą pod adresy w całej Polsce: Warszawa, Wrocław, Kraków, Gdańsk, Łódź i inne miasta są przez nas obsługiwane. Zawsze możesz skorzystać z doświadczeń i opinii użytkowników brzytew przy produkcie w sklepie.

  Brzytwa do golenia nie jest zwyczajnym narzędziem. To także element określonego stylu życia – nietuzinkowego, pro-ekologicznego, bardziej świadomego. Jest to ukłon w kierunku dawnych, skutecznych metod pozbywania się owłosienia. Dobrym pomysłem jest oczywiście udanie się do barbera, który w sposób profesjonalny pozbędzie się zarostu z twarzy lub odpowiednio przystrzyże włosy na brodzie. Jednak współczesny rynek daje znacznie więcej możliwości, ponieważ coraz więcej sklepów oferuje specjalistyczne narzędzia do golenia, które można wykorzystywać samodzielnie, we własnym domu. Cena takiego akcesorium nie jest wysoka w porównaniu z długim czasem eksploatacji i jakością wykonania, szczególnie, jeśli Panowie wiedzą, gdzie kupić dobrej klasy sprzęt.

  Dla mężczyzn, którzy zastanawiają się, gdzie kupić brzytwę do golenia trafionym miejscem bez wątpienia okaże się profesjonalny sklep z brzytwami. W takim miejscu można zaopatrzyć się nie tylko w najwyższej klasy produkty od renomowanych producentów (specjalizujących się w konkretnym typie produktów), ale także uzyskać niezbędną pomoc od pracowników działu obsługi, którzy z przyjemnością pomogą dopasować do rodzaju zarostu odpowiedni zestaw do golenia z brzytwą. Najlepiej wykonane brzytwy do golenia można znaleźć właśnie w sklepie online Facetaria.pl. Dysponujemy szeroką gamą produktów. U nas uda się zakupić między innymi brzytwy Dovo oraz brzytwy Solingen. Są to artykuły szczególnie cenione przez miłośników barberingu, których nie powinno zabraknąć w męskiej szafce łazienkowej.

  W sklepie internetowym Facetaria proponujemy także ekskluzywne i praktyczne zestawy z brzytwą, w których skład wchodzi m.in. skórzany pas do brzytwy, osełka, pędzel do golenia, kremy do golenia oraz pielęgnacji przed i po goleniu, blok ałunu oraz eleganckie etui. Takie zestawy do golenia ucieszą niejednego amatora męskiej pielęgnacji. Luksusowo wyglądający set do golenia zadowoli potrzeby zarówno estetyczne, jak i praktyczne. Może stanowić również znakomity pomysł na prezent dla dziadka, ojca, bliskiego przyjaciela – niezależnie od okazji.

  Warto pamiętać o tym, że brzytwa do brody to tak naprawdę inwestycja w samego siebie – w dobre samopoczucie, w zaspokojenie własnych pragnień. To właśnie dlatego brzytwa Dovo czy brzytwa Solingen cieszą się dziś takim uznaniem wśród męskiej części klientów. Mężczyźni nie chcą już spotykać się z tradycyjnymi brzytwami wyłącznie w czarno-białych filmach przedwojennych. Chcą wprowadzić je do swojego życia i cieszyć się możliwościami, które gwarantują.

  Pokazuje 0 - 48 z 61 elementów

  facetaria.pl

  Prowadzimy internetową sprzedaż męskich kosmetyków, męskiej bielizny oraz akcesoriów i przyborów codziennego użytku. Nasza oferta obejmuje wyłącznie oryginalne produkty wysokiej jakości potwierdzonej gwarancją producenta, których jesteśmy bezpośrednim importerem oraz nabywane bezpośrednio od producentów lub ich autoryzowanych dystrybutorów. Zapewniamy profesjonalną obsługę i wygodną nawigację naszego e-sklepu zaprojektowaną na podstawie męskich oczekiwań w zakresie zakupu rzeczy osobistego użytku