Katalog

  Aby skorzystać z filtrów zaznacz kratkę wyboru i/lub ustaw zakres cen a następnie naciśnij przycisk poniżej "ZASTOSUJ FILTRY"

  Nasze rekomendacje

  Our recommendations

  Brzytwy do golenia - zestawy z brzytwą dla mężczyzn

  Golenie brzytwą przeżywa ostatnio swój renesans - coraz więcej mężczyzn postanawia powrócić do tej "bardzo męskiej" metody golenia. Gładkość skóry po goleniu brzytwą jest ciągle najwyższa, mimo istnienia na rynku zawansowanych rozwiązań technologicznych zastosowanych w maszynkach na żyletki, wkłady i elektrycznych. Wychodząc naprzeciw tym trendo...

  Golenie brzytwą przeżywa ostatnio swój renesans - coraz więcej mężczyzn postanawia powrócić do tej "bardzo męskiej" metody golenia. Gładkość skóry po goleniu brzytwą jest ciągle najwyższa, mimo istnienia na rynku zawansowanych rozwiązań technologicznych zastosowanych w maszynkach na żyletki, wkłady i elektrycznych. Wychodząc naprzeciw tym trendom nasz sklep oferuje brzytwy oraz zestwy z brzytwą. Zasosowanie brzywy jako pełnoprawnego narzędzia do golenie potwierdza tylko ten trend.

  Ważny jest też fakt, że w dłuższym okresie golenie brzytwą jest  znacznie bardziej korzystne ekonomicznie niż golenie za pomocą wkładów bądź golarek jednorazowych. A więc, czy jesteś gotowy na mocne wrażenia? Jeśli tak to zapraszamy do działu naszego sklepu: "Brzytwy i akcesoria", gdzie zaopatrzysz się m.in. w kultowe brzytwy Dovo Solingen. Znajdziesz tutaj popularne na całym świecie przystępne cenowo modele tej firmy np. brzytwa Dovo Solingen Best Quality. Gdzie kupić brzytwę droższą? - także w naszym dziale. Sklep oferuje prestiżowe modele brzytew np: Flowing, Bergischer Loewe, Bismarck No 2, Carre, Astrale i inne oraz zestawy z tymi modelami.

  Obecnie ostrza brzytew wykonuje się ze stali nierdzewnej lub węglowej. Każdy rodzaj ma swoich zwolenników jednakże nie można powiedzieć, że jedna jest gorsza lub lepsza od drugiej. Oba rodzaje, jeśli dbamy o swoją brzytwę, sprawdzają się doskonale aby naostrzone i wygładzone na pasku goliły gładko i komfortowo. Różnice w goleniu ze względu na rodzaj użytej stali wyczują koneserzy posiadający kilka brzytew, golący się nimi naprzemiennie. Brzytwa Dovo Solingen może wiec posiadać ostrze ze stali nierdzewnej jak i węgolwej.

  Bez względu na rodzaj stali brzytwa Dovo Solingen poinna być trzymana "w ostrości" (ostrzyć regularnie czyli kiedy tylko przestaje golić komfortowo), wygładzać/polerować na skórzanym pasku przed każdym goleniem, wycierać do sucha miękkim bawełnianym materiałem do sucha po każdym goleniu. Należy pamiętać o wygładzaniu/polerowaniu ostrza na skórzanym pasku przed każdym goleniem. Pasy do brzytew są dostępne w naszej ofercie. Wszystkie brzytwy oferowane w tym dziale naszego sklepu są naostrzone przez producenta i gotowe do użycia.

  Chcąc golić się brzytwą codziennie należy pamiętać, że w przypadku stali węglowej musimy mieć 2 brzytwy gdyż stal węglowa po każdym goleniu musi się zregenerować, tak więc jedna i tą samą brzytwą możemy golić się najczęściej co drugi dzień. Golenie brzytwą to rytuał wymagający więcej czasu niż golenie np. maszynką żyletkową dlatego też spiesząc się do pracy na co dzień bezpieczniej sięgnąć po maszynkę żyletkową a golenie brzytwą zostawić sobie na weekend, super gładko ogolona twarz na pewno zachwyci płeć przeciwną np. podczas sobotniej randki. Najpopularniejsze wielkości ostrza to 5/8 i 6/8 cala, czyli odpowiednio 15,88 i 19,05 milimetra . Najczęściej wybierane przez klientów profile (wklęsłości) ostrza to 1/1 - polecane do normalnego zarostu oraz 1/2, które bardzo dobrze radzi sobie z twardym zarostem.

  Najbardziej popularne materiały, z których wykonuje się uchwyty brzytew to róg bawoli, drewno naturalne (heban, oliwne, egzotyczne), tworzywa sztuczne (żywica syntetyczna, cellidor, micarta i inne). Od materiału z jakiego wykona jest rączka brzytwy w dużej części zależy jej cena im rzadszy, bardziej wyszukany i trudniejszy w obróbce materiał uchwytu, tym droższa brzytwa. Część brzytew naszej ofercie sprzedawana jest z eleganckim etui prezentowym stanowiąc doskonały pomysł na prezent dla mężczyzny.

  Sklep Facetaria.pl oferuje równiż gotowe zestawy do golenia brzytwą zawierające pas a czasem róznież osełkę oraz pędzel i kosmetyki do golenia.

  Gdzie kupić brzytwę Dovo Solingen i akcesoria do niej? - Tylko w sklepie Facetaria.pl! Wysyłamy brzytwy, zestawy z brzytwą pod adresy w całej Polsce: Warszawa, Wrocław, Kraków, Gdańsk, Łódź i inne miasta są przez nas obsługiwane. Golenie brzytwą opinie - zwasze możesz skorzystać z doświadczeń i opinii użytkowników brzytew przy produkcie w sklepie.

  Brzytwa do golenia nie jest zwyczajnym narzędziem. To także element określonego stylu życia – nietuzinkowego, pro-ekologicznego, bardziej świadomego. Jest to ukłon w kierunku dawnych, skutecznych metod pozbywania się owłosienia. Dobrym pomysłem jest oczywiście udanie się do barbera, który w sposób profesjonalny pozbędzie się zarostu z twarzy lub odpowiednio przystrzyże włosy na brodzie. Jednak współczesny rynek daje znacznie więcej możliwości, ponieważ coraz więcej sklepów oferuje specjalistyczne narzędzia do golenia, które można wykorzystywać samodzielnie, we własnym domu.  Cena takiego akcesorium nie jest wysoka w porównaniu z długim czasem eksploatacji i jakością wykonania, szczególnie, jeśli Panowie wiedzą, gdzie kupić dobrej klasy sprzęt.

  Dla mężczyzn, którzy zastanawiają się, gdzie kupić brzytwę do golenia trafionym miejscem bez wątpienia okaże się profesjonalny  sklep z brzytwami. W takim miejscu można zaopatrzyć się nie tylko w najwyższej klasy produkty od renomowanych producentów (specjalizujących się w konkretnym typie produktów), ale także uzyskać niezbędną pomoc od pracowników działu obsługi, którzy z przyjemnością pomogą dopasować do rodzaju zarostu odpowiedni zestaw do golenia z brzytwą. Najlepiej wykonane brzytwy do golenia można znaleźć właśnie w sklepie online Facetaria.pl. Dysponujemy szeroką gamą produktów. U nas uda się zakupić między innymi brzytwy Dovo oraz brzytwy Solingen. Są to artykuły szczególnie cenione przez miłośników barberingu, których nie powinno zabraknąć w męskiej szafce łazienkowej.

  W sklepie internetowym Facetaria proponujemy także ekskluzywne i praktyczne zestawy z brzytwą, w których skład wchodzi m.in. skórzany pas do brzytwy, osełka, pędzel do golenia, kremy (do golenia, przed i po goleniu), blok ałunu oraz eleganckie etui. Taki zestaw ucieszy niejednego amatora męskiej pielęgnacji. Luksusowo wyglądający set do golenia zadowoli potrzeby zarówno estetyczne, jak i praktyczne. Może stanowić również znakomity pomysł na prezent dla dziadka, ojca, bliskiego przyjaciela – niezależnie od okazji.

  Warto pamiętać o tym, że brzytwa do brody to tak naprawdę inwestycja w samego siebie – w dobre samopoczucie, w zaspokojenie własnych pragnień. To właśnie dlatego brzytwa Dovo czy brzytwa Solingen cieszą się dziś takim uznaniem wśród męskiej części klientów. Mężczyźni nie chcą już spotykać się z tradycyjnymi brzytwami wyłącznie w czarno-białych filmach przedwojennych. Chcą wprowadzić je do swojego życia i cieszyć się możliwościami, które gwarantują.

  Tagi: brzytwy dovo, brzytwy dovo opinie, brzytwy titan opinie

  Więcej
  Pokazuje 0 - 48 z 58 elementów

  facetaria.pl

  Prowadzimy internetową sprzedaż męskich kosmetyków, męskiej bielizny oraz akcesoriów i przyborów codziennego użytku. Nasza oferta obejmuje wyłącznie oryginalne produkty wysokiej jakości potwierdzonej gwarancją producenta, których jesteśmy bezpośrednim importerem oraz nabywane bezpośrednio od producentów lub ich autoryzowanych dystrybutorów. Zapewniamy profesjonalną obsługę i wygodną nawigację naszego e-sklepu zaprojektowaną na podstawie męskich oczekiwań w zakresie zakupu rzeczy osobistego użytku

  Realizacja: interaktywni.pro