Nasze rekomendacje

  Our recommendations

  Tcheon Fung Sing

  Tcheon Fung Sing

  Tradycyjne mydła i kosmetyki do golenia z Turynu. Ręcznie wytwarzane włoskie tradycyjne mydła do golenia o naturalnym składzie i wyjątkowych kompozycjach zapachowych. 

  Historia powstania marki Tcheon Fung Sing sięga 1945 roku a jej kolebką jest Turyn. Nazwa pochodzi od jej założyciela mistrza mydlarskiego, urodzonego w Chinach, który przybył do Włoch w 1930 roku, ożenił się z Włoszką i wraz z nią zaczął wytwarzać tradycyjne mydła do golenia. Od początku aż po dziś dzień Tcheon Fung Sing opiera swoje receptury na najwcześniejszych mydlarskich tradycjach i metodach. Mydła powstają na bazie prostych składników pochodzenia roślinnego, bez sztucznych konserwantów a ich zapachy oparte są na naturalnych olejkach eterycznych. Mydła wytwarzane są ręcznie. W 1951 roku w ramach pierwszej takiej wystawy na włoskim rynku w Turynie Burmistrz miasta wręczył przedstawicielom Tcheon Fung Sing Złoty Medal za jakość ich produktów do golenia. Wraz z kolejnymi pokoleniami stery manufaktury przejmowały kobiety w rodzinie córka Gabriella Tcheon a następnie bratanica Paola Barile, niedoścignione mistrzynie w dziedzinie rękodzieła mydlarskiego. Kobiece podejście do sztuki wytwarzania mydła do golenia pozwoliło na stworzenie nowych, nietuzinkowych i intrygujących kompozycji zapachowych oraz produktów komplementarnych to jest wód po goleniu, wód kolońskich oraz innowacyjnych aromatyzowanych wód zapachowych bez alkoholu, szczególnie pożądanych przez mężczyzn z wrażliwą skórą. Tradycyjnie włoskie mydła do golenia pachniały migdałami, teraz mężczyźni mogą wybierać w bardziej złożonych  esencjonalnych kompozycjach opartych na nutach neroli, drzewa sandałowego, tabaki, korzennych, cytrusów a nawet soczystego włoskiego rabarbaru.


  Zobacz więcej

  Wszystkie produkty marki

  facetaria.pl

  Prowadzimy internetową sprzedaż męskich kosmetyków, męskiej bielizny oraz akcesoriów i przyborów codziennego użytku. Nasza oferta obejmuje wyłącznie oryginalne produkty wysokiej jakości potwierdzonej gwarancją producenta, których jesteśmy bezpośrednim importerem oraz nabywane bezpośrednio od producentów lub ich autoryzowanych dystrybutorów. Zapewniamy profesjonalną obsługę i wygodną nawigację naszego e-sklepu zaprojektowaną na podstawie męskich oczekiwań w zakresie zakupu rzeczy osobistego użytku