Reuzel

Marka Reuzel powstała w głowach dwóch wybitnych barberów – Leena i Bertusa. To oni, w Holandii otworzyli kultowy salon barberski, ceniony za swój niepowtarzalny klimat i wysoką jakość usług.

Zakład fryzjerski Leena i Bertusa stał się miejscem – nie tylko, w którym można dobrze wystylizować swoją fryzurę i zarost, ale również było to lubiane przez mężczyzn miejsce spotkań. Towarzystwo barberów, ich klientów, stylowe wnętrze i mocna muzyka to atuty tego kultowego salonu. Chcąc zatem rozszerzyć sławę tego miejsca, założyciele powołali do życia własną markę kosmetyczną, która idealnie oddała ich charakter i styl. Rockandrollowe miejsce zyskało także rockandrollowy asortyment.

Reuzel w wolnym tłumaczeniu oznacza „smalec”. Nazwa, jak to na rockendrolowców przystało, jest kontrowersyjna, ale wbrew pozorom – nie do końca „oderwana” od rzeczywistości. Obejmuje bowiem m.in. produkty do stylizacji włosów i zarostu, a ten rodzaj kosmetyku ma często tłustą konsystencję. Nie dziwi też logo firmy – z wizerunkiem świni, która również ze smalcem ma wiele wspólnego.

Reuzel to wysokiej jakości produkty do pielęgnacji i stylizacji włosów oraz zarostu. W ofercie znajdziemy m.in. świetne glinki matujące, woskowe, włókniste lub wodne pomady, ale też szampony i odżywki, a nawet kremy do golenia bez pędzla. Wszystkie produkty mają unikalne opakowania w stylu retro. Szczególnej uwadze polecamy metalowe tygle z kosmetykami do stylizacji, efektownie postarzane, dające wrażenie produktów bardzo męskich. Butelki na szampony czy odżywki nawiązują zaś do wyglądu... whisky. Czy może być bardziej rockendrollowo?

Kosmetyki Reuzel to produkty dla mężczyzn, którzy wiedzą czego chcą. Idealnie nadają się na prezent dla panów ceniących wyjątkowe i niebanalne kosmetyki, ale też miłośników rockandrollowego, wyrazistego, buntowniczego stylu życia.