Barbus

Produkty Barbus odznaczają się dobrą jakością i rozsądną ceną, dlatego są tak bardzo popularne wśród konsumentów.  Wygodne opakowania, klasyczne zapachy i duża wydajność produktów Barbus czynią z nich kosmetyki na miarę potrzeb mężczyzn w każdym wieku.

Czytaj więcej poniżej

Historia marki Barbus

Herba Drug Company Ltd. to prywatna, rodzinna firma, która dziś jest jednym z najbardziej liczących  się producentów kosmetyków na terenie Słowacji. Produkty firmy są również eksportowane do innych europejskich krajów jak Czechy czy Chorwacja. Dzięki Facetarii teraz dostępne są także w Polsce. Herba Drug Company Ltd. została założona w 1991 roku jako Argo Ltd. Własną produkcję rozpoczęła w 1994 roku, wypuszczając na słowacki rynek pierwsze kosmetyki dla szerokiego segmentu odbiorców. Barbus Classic to jedna z marek kosmetycznych wchodzących w skład koncernu Herba Drug, specjalizująca się w kosmetykach dla mężczyzn. 

Klasyka i różnorodność w ofercie Barbus

Barbus Classic to linia produktów, która od lat cieszy się niesłabnącym zainteresowaniem. Najpopularniejszym produktem marki Barbus jest tradycyjne mydło do golenia w tygluWytwarzane od ponad 50 lat o uwielbianym przez mężczyzn klasycznym, kolońskim zapachu. Pozwala uzyskać gęstą i ułatwiającą ślizg pianę, to wyjątkowe mydło w bardzo przystępnej cenie jeśli chodzi o relację ceny do ilości, wydajności i jakości. Do mydła idealnie pasuje jako After Shave woda po goleniu Barbus Classic w tej samej linii. Produkty Barbus wyróżniają się doskonałą relacją jakości do ceny. Wygodne opakowania, klasyczne zapachy i duża wydajność sprawiają, że są one idealnym wyborem dla mężczyzn w każdym wieku. 

Absolutne klasyki marki Barbus

Mydło do golenia Barbus Classic w plastikowym tyglu to prawdziwy bestseller. Oferując tradycyjną recepturę z gliceryną, zapewnia bogatą pianę i doskonałe zmiękczenie zarostu. Jego klasyczny, męski zapach dodaje przyjemności każdemu goleniu, a wydajna formuła sprawia, że produkt ten służy przez długi czas. Barbus Active to żel po goleniu, który nie tylko łagodzi podrażnienia, ale także wspomaga odbudowę naskórka dzięki zawartości keratyny. Keratyna, znana ze swoich właściwości regenerujących, sprawia, że skóra po goleniu jest miękka, nawilżona i odświeżona. Dopełnieniem oferty jest krem do golenia Barbus Classic z gliceryną, który pozwala uzyskać bogatą i gęstą pianę, chroniąc skórę przed podrażnieniami.

Barbus Active woda po goleniu 100 ml

100ml. Łagodzi podrażnienia. Zapach świeży, wytrawny. Alantoina i mentol.

0 1 2 3 4 (0)
Cena: 26,99 zł
  • Czekamy na dostawę
  • Bestseller
Barbus Active żel po goleniu 100 ml

100ml. Żel łagodzący z odbudowującą keratyną.

0 1 2 3 4 (1)
Cena: 15,99 zł
  • Bestseller
Barbus Classic krem do golenia z gliceryną w tubce 75g

75g. Tradycyjny z gliceryną. Bogata piana i dobre zmiękczenie zarostu.

0 1 2 3 4 (0)
Cena: 11,99 zł
  • Bestseller
Barbus Classic mydło do golenia w tyglu 150g

150g. Tradycja od 50 lat! Z gliceryną. Bardzo wydajne.

0 1 2 3 4 (21)
Cena: 24,99 zł
  • Bestseller
Barbus Classic woda po goleniu 60 ml

60ml. Mentol i gliceryna. Łagodzi podrażnienia.

0 1 2 3 4 (5)
Cena: 9,99 zł
  • Czekamy na dostawę
  • Bestseller