Przed goleniem maszynką elektryczną.

Co zrobić aby golenie maszynką elektryczną było dokładniejsze a skóra nie była po nim podrażniona i zaczerwieniona? Najlepiej zastosować Speick Men woda przed goleniem maszynką elektryczną 100ml. Na rynku nie ma zbyt wiele produktów przed goleniem maszynką elektryczną a zastosowanie odpowiedniego kosmetyku łagodzącego i unoszącego zarost znacząco poprawia komfort golenia.

Speick Men to woda z wyciągiem lawendy o działaniu łagodzącym i unoszącym zarost. Uniesiony zarost lepiej poddaje się goleniu maszynką elektryczną gdzie zarost jest nie tyle ścinany co ścierany.

Produkt przeznaczony do przygotowania skóry i zarostu przed goleniem za pomocą maszynki elektrycznej. Woda zawiera relaksujący wyciąg lawendy oraz specjalną kompozycję olejków esencjonalnych.  Jak każdy produkt niemieckiej marki Speick, woda zawiera naturalny wyciąg z alpejskiego Speick’a, z biologicznie regulowanego dzikiego porostu o właściwościach relaksujących i rozluźniających. Speick men woda przed goleniem maszynką elektryczną

Woda przed goleniem maszynką elektryczną Speick Men to bardzo łagodna dla skóry formulacja nie zawiera sztucznych barwników, nie zawiera sztucznych konserwantów, nie zawiera glutenu, nie zawiera laktozy.

Testowana dermatologicznie i alergologicznie.

Aktywne cenne składniki męskiej linii Speick Men optymalnie wspierają kluczowe funkcje skóry. Produkty zapewniają długotrwałe nawilżenie, chronią przed szkodliwym działaniem czynników środowiskowych oraz zapewniają naturalną równowagę skórze. Seria przeznaczona jest dla wszystkich rodzajów skóry, w tym skóry wrażliwej.

SPEICK – to jeden z najbardziej uznanych, niemieckich producentów kosmetyków naturalnych. W październiku 2018 firma obchodzi swoje 90 lecie powstania. Nazwa firmy nie jest przypadkowa i ściśle związana jest z oferowanymi produktami. Pochodzi od nazwy alpejskiej cennej rośliny o niezwykłych właściwościach. Speick to inaczej Valeriana Celtica, roślina rosnąca na zboczach Alp. To jeden z najbardziej chronionych alpejskich gatunków roślin. Ekstrakt z Valeriany (z łaciny „Valere” – znaczy „zdrowy”) ceniony jest na całym świecie ze względu na swoje właściwości lecznicze i wykorzystywany w przemyśle kosmetycznym i farmaceutycznym. Firma Speick wykorzystuje ekstrakt ze Speick’a do produkcji ekskluzywnych kosmetyków naturalnych. Kosmetyki Speick to produkty bogate w naturalne składniki odżywcze i witaminy.

Przeczytaj także:

Maszynka do golenia ze stali nierdzewnej ranking

Gdzie kupić nożyczki do brody

Gdzie kupić szczotkę do brody