Szczotki do włosów z naturalnym włosiem z dzika

Po co naturalne włosie w szczotkach do czesania?

Dobra szczotka do włosów to podstawa, szczególnie wtedy, gdy trapią nas problemy skóry głowy czy te dotyczące słabych włosów. Firma Kent to najpopularniejszy producent wysokiej jakości szczotek z prawdziwej szczeciny dzika do włosów. W większości są one wykonane z naturalnych i ekologicznych materiałów, co przekłada się na ich najlepsze prozdrowotne i pielęgnacyjne działanie.

Jakie włosie?

Szczotka KentNaturalne szczotki do włosów Kent charakteryzują się zastosowaniem w ich budowie prawdziwego włosia dzika (szczeciny). Zostało ono starannie dobrane z różnych części skóry zwierzęcia, by w szczotce znalazło się włosie uniwersalne - odpowiednie do każdego rodzaju włosów. W połączeniu z bukowym uchwytem naturalna szczotka do włosów tworzy ekologiczny produkt hołdujący tradycyjnej  szkole pielęgnacji. Szczecina dzika (pure bristle) korzystnie oddziaływuje na skórę głowy i same włosy, przede wszystkim dlatego, że szczecina i włosy mają tę samą strukturę i budulec.

Szczotki z prawdziwej szczeciny dzika:

  1. Zapewniają skórze zdrowy i pobudzający masaż stymulujący ukrwienie i wzmacniający cebulki włosów.
  2. Sprzyjają wzrostowi zdrowego włosa.
  3. Naturalne włosie nie niesie ryzyka mechanicznego uszkodzenia włosa
  4. Szczotki usuwają z włosów kurz i łupież w najbardziej nieinwazyjny sposób (nie szarpią i nie plączą włosów).
  5. Dzięki uformowaniu na szczotce wiązek włosia różnej długości, łatwiejsze staje się gładkie i bezbolesne rozczesywanie.
  6. Dzięki właściwościom antystatycznym, szczotki Kent minimalizują ryzyko elektryzowania się włosów.
  7. W przypadku włosów przetłuszczających się, włosie podczas szczotkowania równomiernie rozprowadza na całej długości włosów sebum wytwarzane przez gruczoly łojowe. Tym samym, tworzy na włosach naturalną barierę chroniącą przed szkodliwym promieniowaniem UV oraz niekorzystnymi czynnikami atmosferycznymi.
  8. Szczotkowanie łagodzi napięcie nerwowe, pobudza krążenie i wzmaga dopływ substancji odżywczych do cebulek włosowych.

Jaki fason?

Szczotka KentSzeroka oferta szczotek do włosów z prawdziwej szczeciny dzika Kent umożliwia wybór akcesorium, które będzie dla nas przede wszystkim poręczne i wygodne w użytkowaniu. Wielkość uchwytu, a także jego kształt powinny być dostosowane do dłoni. Większe, potężniejsze dłonie lepiej utrzymają szczotkę typu Rectangular. Jeśli zależy nam by szczotka nie ślizgała się w dłoni, warto wybrać model z gumowym elementem wbudowanym w uchwyt. Jeżeli potrzebujemy szczotki na podróże ? najlepiej wybrać wersję kieszonkową Small H Bag Brush.
Jaki model szczotki Kent do jakich włosów?

facetaria.pl

Prowadzimy internetową sprzedaż męskich kosmetyków, męskiej bielizny oraz akcesoriów i przyborów codziennego użytku. Nasza oferta obejmuje wyłącznie oryginalne produkty wysokiej jakości potwierdzonej gwarancją producenta, których jesteśmy bezpośrednim importerem oraz nabywane bezpośrednio od producentów lub ich autoryzowanych dystrybutorów. Zapewniamy profesjonalną obsługę i wygodną nawigację naszego e-sklepu zaprojektowaną na podstawie męskich oczekiwań w zakresie zakupu rzeczy osobistego użytku