Nasze rekomendacje

  Our recommendations

  Saponificio Bignoli

  Saponificio Bignoli

  Saponificio Bignoli C. to włoska marka, której początek sięga 1945 roku. Mimo upływu lat firma wciąż święci triumfy. Wszystko dzięki temu, że wiedza dotycząca produkcji przekazywana jest pracownikom z pokolenia na pokolenie, a marka niezmiennie pozostaje wierna swoim pierwotnym założeniom.


  Saponificio Bignoli C. specjalizuje się w produkcji różnych kosmetyków, choć flagowym produktem marki są niezwykłe mydła toaletowe i do golenia o bogatych, naturalnych składach. Mydła mają nie tylko właściwości pielęgnacyjne, ale i prozdrowotne. Ich szeroki wybór pozwala dostosować produkt do każdych gustów i oczekiwań.

  Wszystkie produkty marki

  facetaria.pl

  Prowadzimy internetową sprzedaż męskich kosmetyków, męskiej bielizny oraz akcesoriów i przyborów codziennego użytku. Nasza oferta obejmuje wyłącznie oryginalne produkty wysokiej jakości potwierdzonej gwarancją producenta, których jesteśmy bezpośrednim importerem oraz nabywane bezpośrednio od producentów lub ich autoryzowanych dystrybutorów. Zapewniamy profesjonalną obsługę i wygodną nawigację naszego e-sklepu zaprojektowaną na podstawie męskich oczekiwań w zakresie zakupu rzeczy osobistego użytku