Nasze rekomendacje

  Our recommendations

  Officina Artigiana Milano

  Officina Artigiana

  Officina Artigiana Milano


  to włoska firma zajmująca się badaniami i rozwojem wysokiej jakości produktów kosmetycznych. Jej misją jest oferowanie swoim klientom produktów opartych na wyselekcjonowanych składnikach najwyższej jakości. Każdy produkt sprzedawany przez Officina Artigiana Milano jest opracowywany przy użyciu wyłącznie certyfikowanych składników po dokładnej weryfikacji jakości surowców.


  Tak powstają flagowe produkty Officina Artigiana - olejki wellness w eleganckich szklanych butelkach o pojemności 250 ml (jojobaarganowymigdałowypestki winogron rycynowy)Każdy olejek ma konkretne i wymierne dobroczynne działanie na ciało, skórę i włosy. Niektóre z nich doskonale sprawdzają się również jako specyfiki przed lub po goleniu lub jako produkty do pielęgnacji brody i włosów. 


  Umocniona sukcesem rynkowym osiągniętym dzięki produkcji olejków wellness, firma zdecydowała się się wprowadzić także inne produkty, takie jak glinka na problemy skórne, sole morza martwego i kryształy mentolu. Najnowsze produkty opracowane przez Officina Artigiana Milano to:


  • unikalne mydło ​​do golenia pochodzenia roślinnego o bogatym w olejki składzie, które praktycznie nie wymaga innych produktów (olejki, kremy lub żele) do właściwego przygotowania skóry przed goleniem.

  • woda po goleniu o wysokim stężeniu olejków zapachowych, pozostająca długo na skórze po goleniu.

  Wszystkie produkty marki

  facetaria.pl

  Prowadzimy internetową sprzedaż męskich kosmetyków, męskiej bielizny oraz akcesoriów i przyborów codziennego użytku. Nasza oferta obejmuje wyłącznie oryginalne produkty wysokiej jakości potwierdzonej gwarancją producenta, których jesteśmy bezpośrednim importerem oraz nabywane bezpośrednio od producentów lub ich autoryzowanych dystrybutorów. Zapewniamy profesjonalną obsługę i wygodną nawigację naszego e-sklepu zaprojektowaną na podstawie męskich oczekiwań w zakresie zakupu rzeczy osobistego użytku