Lista kategorii

Warto sprawdzić i kupić pełny zestaw do golenia dla mężczyzny

Zestaw do golenia dla mężczyzn to idealny prezent dla miłośnika klasycznej pielęgnacji. Znajduje się w nim wszystko, co potrzebne jest do kompleksowej dbałości o ogoloną twarz. Wybierz zestaw do golenia dobrej marki i ciesz się nim przez lata.

Zestaw do golenia dla mężczyzn to komplet akcesoriów niezbędnych do utrzymania zadbanego wyglądu. W zależności od wielkości zestawu, znajdziemy w nim albo same akcesoria do golenia, czyli pędzel i maszynkę lub brzytwę, albo dodatkowo kosmetyki wspierające golenie na mokro takie jak: krem czy mydło do golenia, ałun. W zestawach można również kupić miski do wyrabiania piany i stojaki na akcesoria.

Zestaw do golenia i strzyżenia

Poza typowymi zestawami do golenia – mniej lub bardziej rozbudowanymi, w ofercie naszego sklepu znajdują się również zestawy do strzyżenia zarostu. Zestaw taki zwykle zawiera akcesoria lub dodatkowo kosmetyki, które ułatwiają dbałość o zarost. Polecamy m. in. zestaw grzebień + nożyczki do zarostu czy też grzebień + wosk do stylizacji zarostu.  zestaw do brody

Każdy zestaw do golenia i strzyżenia to świetny pomysł na prezent. Z pierwszego ucieszy się miłośnik klasycznego golenia na mokro, z drugiego posiadacz zadbanego zarostu.

Zestaw do golenia na żyletki

Zestaw do golenia na żyletki to komplet luksusowych akcesoriów do golenia. Zawiera wysokiej jakości pędzel do golenia oraz maszynkę na żyletki. Zwykle w komplecie jest to zestaw jednej marki wzbogacony dodatkowo o stylowy stojak na akcesoria oraz miskę. Zestaw do golenia na żyletki można dobrać do swoich potrzeb, oczekiwań i budżetu, jakim dysponujemy. Najbardziej luksusowe zestawy do golenia to znaczący wydatek, jednak jakość produktów wchodzących w ich skład gwarantuje długie użytkowanie. Można więc potraktować zakup jako inwestycję na lata. Polecamy zestawy do golenia na żyletki  następujących marek: Muhle, Merkur.

Zestawy do golenia z pędzlem

Zestawy do golenia z pędzlem zawierają akcesoria do golenia na mokro. W najbardziej uproszczonych zestawach znajdziemy pędzel oraz maszynkę do golenia. Są też i rozbudowane zestawy do golenia z pędzlem. Zestaw do golenia może być wzbogacony o stojak na akcesoria, miskę do wyrabiania piany, a nawet kosmetyki. Wartymi zainteresowania są zestawy z brzytwami. Taki zestaw do golenia zawiera poza brzytwą i pędzlem, również pas do wygładzania ostrza, osełkę do ostrzenia oraz niezbędne kosmetyki np. krem do golenia czy ałun na skaleczenia. Wybór właściwego zestawu powinniśmy uzależnić od kilku czynników- stopnia umiejętności golenia, preferencji, gustu i budżetu.

zestaw do golenia z pędzlem

 

 

Przeczytaj także: 

Gdzie kupić żyletki do golenia

Gdzie kupić mydło do golenia

Dobry krem do golenia dla mężczyzn

facetaria.pl

Prowadzimy internetową sprzedaż męskich kosmetyków, męskiej bielizny oraz akcesoriów i przyborów codziennego użytku. Nasza oferta obejmuje wyłącznie oryginalne produkty wysokiej jakości potwierdzonej gwarancją producenta, których jesteśmy bezpośrednim importerem oraz nabywane bezpośrednio od producentów lub ich autoryzowanych dystrybutorów. Zapewniamy profesjonalną obsługę i wygodną nawigację naszego e-sklepu zaprojektowaną na podstawie męskich oczekiwań w zakresie zakupu rzeczy osobistego użytku