Lista kategorii

Najlepsze mydła do golenia gdzie kupić

Mydła do golenia ranking

Najlepsze mydła do golenia to takie, które nie tylko mają wartościowy skład wzbogacony olejkami roślinnymi i pozwalają uzyskać bogatą pianę, ale również takie, które trafiają w indywidualne gusta golących mężczyzn. A ile gustów, tyle rodzajów tych kosmetyków. Nie da się jednoznacznie stwierdzić, jakie jest najlepsze mydło do golenia. Możemy mówić o mydłach wysokiej jakości, którą zapewniają składniki, ale wybór tego jedynego to już decyzja indywidualna klientów. Lea classic mydło do golenia w drewnianym tyglu

Miłośnicy intensywnych nut zapachowych najczęściej stawiają na tradycyjne mydła do golenia Saponificio Varesino. Te włoskie tradycyjne mydła do golenia  w swoim składzie posiadają intensywne olejki eteryczne, które nadają skórze ciekawy akcent zapachowy. Są również ulubionymi wśród twardych mydeł.

Wielbiciele gęstej i bogatej piany zwykle wybierają niemieckie tradycyjne mydła do golenia Klarseifen. Ich oryginalne receptury nadają mydłom niezwykłe właściwości i czynią je bardzo efektywnymi. Podobnie zresztą jak w przypadku włoskich mydeł. Kremowe mydła do golenia Saponificio Bignoli są bardziej miękkie, ale mają równie bogate naturalne składy, dzięki czemu posiadają również właściwości prozdrowotne.

Panowie bardzo często wybierają również rękodzielnicze mydła do golenia The Goodfellas Smile i Rasozero. Wyróżniają się one spośród oferty swoimi nietuzinkowymi kompozycjami zapachowymi.  Pod tym względem dorównuje im również marka Tcheon Fung Sing. Te włoskie mydła nie tylko oferują niezwykłe, złożone aromaty. Wytwarzane ręcznie stanowią prawdziwą gratkę dla miłośników klasyki.

Serca pasjonatów golenia na mokro zdobywają też mydła do golenia w tradycyjnym tyglu. Pięknie wykonane, często z naturalnych surowców, sygnowane tygle potwierdzają wyjątkowość mydeł i dodają prestiżu każdemu goleniu. Te luksusowe mydła do golenia Truefitt and Hill, luksusowe mydła do golenia DR. Harris, Kent czy też Lea Classic oferują piękne opakowania dla swoich mydeł, dzięki czemu stanowią również częsty wybór prezentowy. Nie sposób wspomnieć tu również o mydłach w ceramicznych tyglach. Takie angielskie luksusowe mydła do golenia oferuje Mitchells Woolfat. Mydła do golenia z naturalną owczą lanoliną Mitchells Woolfat to ulubiony produkt mężczyzn, którzy cenią sobie bogatą, tłustą pianę o działaniu prozdrowotnym dla skóry. To nieprzemijający bestseller z Anglii, który i u nas robi prawdziwą furorę wśród klasycznych mydeł do golenia. W działaniu prozdrowotnym nie sposób również pominąć marki Lea Classic. Mydła do golenia do cery wrażliwej Lea Classic są chętnie wybierane przez panów z problemami skórnymi.

Hitem w naszym zestawieniu są także mydła wegańskie i ekologiczne. Roślinne mydła do golenia Haslinger oraz Speick to bardzo świadomy wybór mężczyzn w dzisiejszych czasach. Dzięki mydłom do golenia o czystym składzie, które powstają na bazie ekologicznych upraw, dbamy nie tylko o własne zdrowie, ale i środowisko wokół nas. Austriackie mydła Haslinger mają jeszcze jeden atut – są sprzedawane w małych, poręcznych krążkach.

Dla mężczyzn szukających mydeł niskobudżetowych, które mimo swojej atrakcyjnej ceny, zapewniają świetną jakość golenia – idealne są mydła do golenia Proraso, Rasozero i Barbus. One od lat zajmują wysokie miejsca w rankingach mydeł.

Mydła do golenia ranking:

Klasa Premium: Osma Tradition mydło do golenia

Truefitt & Hill, DR. Harris, Klarseifen, Saponificio Varesino, Saponificio Bignoli, Osma Tradition 

Klasa Silver: Cella MilanoTcheon Fung Sing, The Goodfellas smile, Lea Classic, Haslinger

Klasa budżet: Proraso, Rasozero, Barbus Classic.

 

Mydła do golenia ranking wg zapachów: Saponificio Varesino Opuntia mydło do golenia

Saponificio Varesino - Cubebe, Cosmo, 70th Anniversary, i Opuntia

Truefitt and Hill 1805, Apsley i Luxury

Dr Harris Windsor, Arlington i Marlborough

Taylor of Old Bond Street Sandalwood

Saponificio Bignoli Young, Violetta di Parma, Sandalo Indiano, Liquirizia i Menta, Mora i Muschio, Lavanda Balsamica,

Klarseifen Klassik, Sport, Sandalwood.

Mydła do golenia ranking wg najbardziej uniwersalnego tygla:

Lea Classic mydło do golenia w drewnianym tyglu - najlepsza relacja jakości do ceny

Mitchells Woolfat mydło do golenia w ceramicznym tyglu

Taylor of Old Bond Street mydło do golenia w drewnianym tyglu

Truefitt and Hill mydła do golenia w drewnianym tyglu 1805 Truefitt and Hill mydło do golenia

Edwin Jagger mydło do golenia w tyglu - najbardziej uniwersalny zakup do użytku domowego i w podróży.

Przeczytaj także:

Najlepsze wody po goleniu ranking

Metalowa maszynka do golenia

Olejki do brody

facetaria.pl

Prowadzimy internetową sprzedaż męskich kosmetyków, męskiej bielizny oraz akcesoriów i przyborów codziennego użytku. Nasza oferta obejmuje wyłącznie oryginalne produkty wysokiej jakości potwierdzonej gwarancją producenta, których jesteśmy bezpośrednim importerem oraz nabywane bezpośrednio od producentów lub ich autoryzowanych dystrybutorów. Zapewniamy profesjonalną obsługę i wygodną nawigację naszego e-sklepu zaprojektowaną na podstawie męskich oczekiwań w zakresie zakupu rzeczy osobistego użytku