Nasze rekomendacje

Our recommendations

Confianca

Confianca

CONFIANCA

Confianca PortugaliaTa portugalska marka ma swój początek 12 października 1894 roku, kiedy to Silva Almeida i Santos Pereira rozpoczęli produkcję mydła wysokiej jakości, które szybko zyskały uznanie. Saboaria e Perfumaria Confianca szybko rozszerzyło swoją działalność również na produkcję perfum, a potem i innych kosmetyków. Coraz większa renoma firmy doprowadziła do tego, że marka szybko zyskała rzeszę wiernych klientów.

Confianca rozrastała się powoli, ale z dużą konsekwencją. Zaczęto wprowadzać nowe marki kosmetyków, które występowały pod szyldem firmy. W 1919 roku na ofertę Confianca składało się już 150 marek : perfumowanych mydeł, pudrów, wód kolońskich, mydeł leczniczych i olejków. Firma nie była nigdy obojętna na potrzeby rynku. Widząc zapotrzebowanie klientów na innowacyjne kosmetyki, szybko poszerzyła swoją ofertę o żele pod prysznic czy szampony.
Dziś, ponad 100-letnia marka wciąż pisze swoją historię. Choć nadal jest mocno przywiązana do tradycji i w dalszym ciągu stosuje dawne metody produkcji - jej oferta pomyślnie konkuruje z nowoczesnymi produktami kosmetycznymi. 

Kosmetyki Confianca są ponadczasowe, dostosowane do potrzeb każdego mężczyzny. Każdy użytkownik marki ma świadomość, że to produkty kultowe z historyczną przeszłością, która odcisnęła duże piętno na ich dzisiejszym kształcie.  Coś w sam raz dla miłośników klasyki.

Wszystkie produkty marki

facetaria.pl

Prowadzimy internetową sprzedaż męskich kosmetyków, męskiej bielizny oraz akcesoriów i przyborów codziennego użytku. Nasza oferta obejmuje wyłącznie oryginalne produkty wysokiej jakości potwierdzonej gwarancją producenta, których jesteśmy bezpośrednim importerem oraz nabywane bezpośrednio od producentów lub ich autoryzowanych dystrybutorów. Zapewniamy profesjonalną obsługę i wygodną nawigację naszego e-sklepu zaprojektowaną na podstawie męskich oczekiwań w zakresie zakupu rzeczy osobistego użytku