Nasze rekomendacje

  Our recommendations

  Bio Fresh

  Bio Fresh

  Atutem marki jest wieloletnie doświadczenie w produkcji kosmetyków na bazie naturalnych składników. Wszystko to dzięki dużej wiedzy i nieustannym badaniom zespołu naukowego w zakresie wykorzystania ekstraktów naturalnych w środkach pielęgnacyjnych. Bio Fresh łączy moc uzdrawiającą naturalnych ziół z innymi składnikami podnoszącymi wartość kosmetyków.

  Firma Bio Fresh została założona w 2000 roku w Bułgarii. To nowoczesna firma produkcyjna, która dzięki szybkiemu i stabilnemu rozwojowi, dynamicznemu zespołowi, wysoko wykwalifikowanym specjalistom oraz wieloletniej tradycji osiągnęła ogromny sukces na bułgarskim rynku kosmetycznym.


  Podstawowym komponentem kosmetyków Bio Fresh jest olejek różany. Olejek jest pozyskiwany z najsłynniejszej w Bułgarii Doliny Róż, której sława wykracza poza granice kraju. Niezwykłe właściwości lecznicze i upiększające tego eliksiru są z powodzeniem wykorzystywane w produkcji najlepszych kosmetyków.


  Bio Fresh to marka wykorzystująca najnowsze osiągnięcia nauki i techniki w połączeniu z tradycyjnymi recepturami. To klucz do sukcesu, który pozwolił tej bułgarskiej firmie zaistnieć na rynkach zagranicznych. Misją marki jest tworzenie kosmetyków bliskich naturze, prozdrowotnych i jednocześnie skutecznie poprawiających wygląd i samopoczucie.

  Zobacz więcej

  Wszystkie produkty marki

  facetaria.pl

  Prowadzimy internetową sprzedaż męskich kosmetyków, męskiej bielizny oraz akcesoriów i przyborów codziennego użytku. Nasza oferta obejmuje wyłącznie oryginalne produkty wysokiej jakości potwierdzonej gwarancją producenta, których jesteśmy bezpośrednim importerem oraz nabywane bezpośrednio od producentów lub ich autoryzowanych dystrybutorów. Zapewniamy profesjonalną obsługę i wygodną nawigację naszego e-sklepu zaprojektowaną na podstawie męskich oczekiwań w zakresie zakupu rzeczy osobistego użytku

  Realizacja: interaktywni.pro